2010 Gruodžio 16

Rusija

Maskvoje milicija sulaikė daugiau nei 1 300 neteisėtų akcijų dalyvių

veidas.lt

Rusijos sostinėje Maskvoje trečiadienį už dalyvavimą nesuderintose su valdžia akcijose ir susirėmimuose buvo sulaikyta daugiau nei 1 300 žmonių, pranešė ketvirtadienį šaltinis teisėsaugos institucijose.

“Per dieną Maskvoje buvo sulaikyti 1 346 radikaliai nusiteikę jaunuoliai ir išeiviai iš Kaukazo, kurie mėgino sukelti riaušes Maskvos centre”, – sakė agentūros pašnekovas.

Jis pažymėjo, kad daugiausia neteisėtų akcijų dalyvių buvo prie prekybos centro “Jevropeiskij” ir Smolensko aikštėje, kur iš viso per dieną buvo maždaug 7 tūkst. žmonių.

Be to, šaltinis pažymėjo, kad “ėmęsi priemonių užkirsti kelią nesankcionuotoms akcijoms milicijos darbuotojai sulaikė aktyviausius dalyvius: ir radikaliai nusiteikusius jaunuolius, ir išeivius iš Kaukazo”.

“Iš viso iš sulaikytųjų paimti 16 savigynos pistoletų ir 208 lenktiniai peiliai”, – nurodė šaltinis.

Jis pridūrė, kad taip pat milicininkai paėmė 260 kitų daiktų, kurie galėjo būti panaudoti kaip ginklai: beisbolo lazdų ir kastetų, elektros šoką sukeliančių prietaisų, armatūros strypų ir net plaktukų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...