2010 Gruodžio 03

Verslas

“VP dešimtukas” mažėja

veidas.lt

Vadinamojo VP dešimtuko narys verslininkas Mindaugas Marcinkevičius, nebedalyvaujantis bendrovės “Akropolis Group” valdyme, išsamiai nekomentuoja, kodėl pasitraukė iš įmonės vadovo pareigų ir valdybos – esą akcininkai nusprendė, kad reikia pokyčių.

“Nutrūko darbo sutartis”, – portalui vz.lt sakė M.Marcinkevičius, pridūręs, jog sutarties įmonės akcininkai nepratęsė nutarę, jog “reikia pokyčių”.

M.Marcinkevičius teigė, kad jo pasitraukimas neturi nieko bendra su spėliojimais apie galimus pokyčius įmonės “Vilniaus prekyba” akcininkų struktūroje ir teigė tebesantis “Vilniaus prekybos” netiesioginis akcininkas – per grupės įmonę “Taikos projektas”.

“Akcininkų struktūroje niekas nepasikeitė” – vz.lt sakė M.Marcinkevičius.

Jis sakė šiuo metu toliau vadovaujantis “Vilniaus prekybos” grupės įmonėms “Biruliškių projektas” ir “Taikos projektas”.

“Taikos projektas”, anot M.Marcinkevičiaus, aktyvios veiklos šiuo metu nevykdo, tik valdo kai kurių “Vilniaus prekybos” grupės įmonių akcijas.

M.Marcinkevičius, kartu su Gintaru Marcinkevičiumi, yra “Taikos projekto” akcininkai, o ši bendrovė yra viena iš 9-ių “Vilniaus prekybos” akcininkių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...