2011 Kovo 25

Azartas

Lošimo namų sumažėjo perpus

veidas.lt

Finansinis sunkmetis smarkia apgriovė Lietuvos lošimo verslą. Per pastaruosius dvejus metus bendrosios lošimų pajamos smuko apie 40 proc. Lietuvos lošimo operatorių asociacijos duomenimis, tai didžiausias kritimas, lyginant su kitomis Europos Sąjungos šalimis. Situaciją komplikavo ir padidinti lošimų mokesčiai.

Dėl beveik perpus sumažėjusių pajamų Lietuvoje bankrutavo trys bendrovės, lošimo namų sumažėjo nuo 27 iki 14. Kitos lošimu užsiimančios įmonės buvo priverstos mažinti lošimo vietų skaičių ar kitaip koreguoti savo veiklos planus.

Tiesa, šiuo metu lošimo įstaigos tikisi, kad Vyriausybė imsis sureguliuoti ir azartinius žaidimus ryšio priemonėmis. Kol kas pastarieji Lietuvoje neįteisinti ir nekontroliuojami, nors ir veikia, o juos organizuoja užsienyje registruotos bendrovės. Aiškiai reglamentavus šią žaidimų rūšį, Lietuvos bendrovės esą galės pateikti didesnę lošimų pasiūlą. Tai, asociacijos teigimu, leistų joms uždirbti papildomų pajamų, sukurti daugiau darbo vietų ir surinkti papildomų mokesčių. Neįvedus tokio reguliavimo, didelė pajamų dalis liktų “šešėlyje”.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...