2014 Balandžio 11

LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

veidas.lt


Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“.

Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai. Geriausiais juos išrinko interneto vartotojai bei vertinimo komisija, sudaryta iš praėjusių metų LOGIN interneto apdovanojimų nugalėtojų.

„Lietuvos interneto apdovanojimai“ šiemet vyko dviem etapais: pirmiausia Login.lt interneto svetainėje vienoje ar keliose kategorijose buvo galima siūlyti savo mėgstamas įmones, projektus, žmones ar judėjimus, taip pat balsuoti už jau esamus. Antrojo etapo metu vyko uždaras balsavimas – daugiausia internautų simpatijų sulaukusius dalyvius atskirai vertino komisija, sudaryta iš praėjusių metų apdovanojimų laimėtojų. Pretendentai į apdovanojimus buvo vertinami pagal idėjos novatoriškumą, originalumą, progreso skatinimą, efektyvų jos pritaikymą bei funkcionalumą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį projekto pateikimą. Kai kuriose kategorijose apdovanojimų komisija nusprendė nerinkti nugalėtojų dėl per mažo balsavimo aktyvumo ar nominuotų projektų, neatitinkančių vertinimo kriterijų.

Balandžio 10-11 dienomis vykusi progreso konferencija LOGIN šiais metais buvo organizuojama jau 8-ąjį kartą. Didžiausia interneto tendencijų konferencija Baltijos šalyse savo istoriją pradėjo 2007 m., o šiemet sulaukė daugiau nei 3500 lankytojų, kuriems buvo atviros net 7 salės, skirtos pranešimams ir renginiams. Apdovanojimuose ir baigiamajame renginyje „LOGOUT“, kurio pagrindinis partneris yra Mykolo Romerio universitetas, dalyviai galėjo pirmieji įvertinti specialią ir dar negirdėtą „NO DJS“ programą.

Pagrindinių nominacijų laimėtojai:

Metų starto titulą pelnė nauja interaktyvi auditorijų apklausų sistema „IQ Polls“, kuri leidžia realiu metu gauti auditorijos nuomonę ir ją pateikti skaidrėse grafiškai.

Metų žmogumi internete šiais metais tapo Algimantas Čekuolis, su savo žiūrovais pasiryžęs bendrauti ir virtualioje erdvėje – socialinio tinklo „Twitter“ platformoje.

Metų elektroninio naujienlaiškio titulą laimėjo sporto ir sveikatingumo klubo IMPULS platinamas naujienlaiškis.

Per pirmas dvi paskelbimo dienas virusinis filmukas „We Are Happy from Vilnius“ surinkęs per 100 000 peržiūrų „YouTube“ kanale ir tapęs tikru virusiniu reiškiniu, nusipelnė ir Virusinės kampanijos titulo.

Mobiliojo tinklalapio ar projekto titulą pelnė – „Danske Bank“ mobilūs mokėjimai, kurie palengvino kasdienius vargus – atlikti pervedimui dabar užtenka naudotis mobiliųjų mokėjimų paslauga ir žinoti draugo telefono numerį.

Geriausiu Žaidimu mobilioje aplinkoje išrinkta „ABC knygelė 3D“, kuri rekomenduojama 2–6 metų amžiaus vaikams ir yra išleista lietuvių ir anglų kalbomis.

Mobiliosios programėlės prekės ženklui titulą pelnė „Viena sąskaita“, sukūrusi aplikaciją, kuria galima apmokėti savo sąskaitas.

Geriausia Mobiliąja programėle tapo „Vinted/Mano drabužiai“, savo programėle siūlantys ne tik atrasti drabužius, juos fotografuot, iškart talpint pardavimui ar mainams, bet ir bendrauti forume ar asmeninėmis žinutėmis.

Trofėjus už Inovaciją socialinėje erdvėje atiteko į Tinklalaidės „Auksiniai berniukai“ herojų rankas, kurie savo nereguliariai pasirodančioje tinklalaidėje žarsto patarimus verslui, ūkiui ir kitas idėjas.

Šių metų Memo titulą gavo „Loreta, Senis ir Jūra“ – populiariausias su Seimo pirmininke L. Graužiniene susijusių „memų“ šaltinis, įsikūręs socialiniame tinkle „Facebook“.

Socialinio tinklo „Facebook“ geriausio puslapio nugalėtoju tapo socialinis projektas „We Love Lithuania“, savo paskyroje besidalinantis Lietuvos vaizdais.

Statulėlė už geriausią Renginį, tiesioginę transliaciją atiteko „TEDx Vilnius 2014“ konferencijai.

Laurai už šių metų geriausią BLOG‘ą, asmeninį tinklalapį iškeliaus Geležinei Lapei.

E-paslaugos, produkto tinklalapis apdovanojimas įteiktas projektui Lėkštė.lt, didžiausiai maisto į namus užsakymo platformai Lietuvoje.

Geriausios Interneto svetainės vardą gavo „Biržų duona“, kurie savo puslapį pritaikė mobiliems ir planšetiniams įrenginiams.

Įspūdingiausiu Interneto svetainės dizainu pripažintas „4MOON Boutique“, kurie savo svetainės kategorijas suskirstė pagal mėnulio fazes.

iVilnius.lt įvertintas kaip geriausias žiniasklaidos projektas ar tinklapis. Vilniaus miesto gidas, kuriame skelbiama informacija apie Vilnių, lankytinas vietas, miesto žmones, renginius, restoranus, akcijas ir kitas įdomybes.

Apdovanojimas už sukurtą Bendruomenių tinklapį atiteko „Startup Lithuania“ – startuolių buveinei, kur jie gali rasti visas naujienas, renginių kalendorių, duomenų bazę ir kitą naudingą informaciją.

Ne pagrindinių kategorijų laimėtojai:

Kategorija    Laimėtojas
Inovatyvus reklamos sprendimas elektroninėje erdvėje kampanija     #RudeninisKailiukas
Interneto panaudojimas viešojo sektoriaus reklamai     Likeable Lithuania
El. prekybos programėlė     Draudimas.lt mobili programėlė
Paslaugų ir įrankių programėlė     Tasker
GPS/vietos nustatymo technologijos panaudojimas     BeSlenksciu.lt
Programėlės vartotojo patirtis     Greitasis likutis
„Facebook“ panaudojimas prekės ženklui     Caif Cafe
Socialinės medijos projektas/kampanija     Neužmirštuolė
El. prekybos tinklapis    Barbora.lt
Ne pelno siekiančios organizacijos tinklalapis ar projektas      „Šalis be vaikų namų“ ir „Tyla žudo“
E-sprendimas verslui    Mokėjimai.lt sprendimas verslui
Fotografijos panaudojimas tinklapyje    „Biržų duona“ (birzuduona.lt)
Vaizdo įrašų panaudojimas tinklalapyje      DELFI lesykla portale su tiesiogine transliacija Grynas.lt
Vartotojo patirtis (user experience) tinklapyje     „Lietuvos draudimas“ internete
Specializuotų skelbimų tinklalapis      Skelbiu.lt
Žaidimų tinklalapis    Miestukovos.lt
Kultūrinis, edukacinis projektas      „Kam to reikia?!“
Mokslo populiarinimo tinklalapis     VU naujienos
Mokyklos/universiteto tinklalapis     Karalienės Mortos mokykla (karalienesmortosmokykla.lt)
Muzikos tinklalapis     Rembomusic.com
Savireklamos/portfolio tinklalapis      16DIV.com – Paulius Papreckis portfolio
Sporto projektas      DAKARAS 2014 – DELFI projektas
Verslo komunikacijos (B2B) tinklapis arba projektas      BizRecommends.com
Teminis tinklapis    Sezoninevirtuve.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Emile Emile rašo:

    Hallo, ich bin insbesondere, dass Zuschüsse Kredit für alle Menschen in Not der finanziellen Probleme will, mich zu kontaktieren, weil ich eine erhebliche Kapital-und verpflichte ich mich, Hilfe ich alle ehrlichen Menschen zu verleihen. Die Sommer suchen Darlehen oder reaktivieren seine Tätigkeit oder die Fertigstellung eines Projekts oder ihr kaufen sich eine Wohnung, aber leider die Bank setzen Sie eine Bedingung enthalten Sommer nicht. Mehr Sorgen Ich bin ein Individuum bietet Darlehen von € 1000 bis € 1.000.000 jeder in der Lage, seinen Zeitplan mit einem Anteil von Zinsen von 3% pro Jahr. Sie zögern nicht, mich zu kontaktieren, wenn er in Not ist, für weitere Informationen kontaktiert nicht e’mail: postedefinancement.credit@outlook.fr


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...