2010 Lapkričio 27

Žiniasklaida

Žurnalistų pirmininkas – vėl D.Radzevičius

veidas.lt

Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) šeštadienį Vilniuje vykusiame suvažiavime pirmininku perrinko nuo 2003-ųjų šias pareigas einantį Dainių Radzevičių.

D.Radzevičius pirmininko rinkimuose surinko 189 balsus iš 210. Pimininkas buvo renkamas iš trijų kandidatų, į šį postą dar buvo pasiūlytos LŽS tinklalapio redaktorės Erikos Straigytės ir publicisto Viktoro Denisenko kandidatūros.

34-erių D.Radzevičius, nuo pavasario vadovaujantis Lietuvos radijo ir televizijos tarybai, turi žurnalistinį išsilavinimą, yra dirbęs Vyriausybės kanceliarijos konsultantu spaudos reikalams, Teismų departamento atstovu spaudai, Teisingumo ministerijos Viešųjų ryšių tarnybos darbuotoju ir vadovu.

Jis pagal autorines sutartis su bendradarbiavęs su Lietuvos televizija, Vilniaus televizija, dienraščiu “Respublika”, buvo televizijos “Vilsat”, vėliau “11 kanalas” redaktorius, programų direktoriaus pavaduotojas, kūrė ir vedė laidas “Teisės studija” (“11 kanalas”), “Teisė. Arčiau žmogaus” (Vilniaus TV, vėliau “5 kanalas”), vedė laidas “Dviguba tiesa” (“5 kanalas”) ir “Žiniasklaidos anatomija” (“Žinių radijas”).

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Leo Leo rašo:

    Purvasklaidos pirmininkas


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...