2011 Gegužės 24

Lietuvos ledų rinkoje – tarptautinė milžinė

veidas.lt

BFL

Pernai per karščius produkcijos pritrūkę ledų gamintojai sako jau išmokę pamoką ir naujam sezonui pasiruošė itin kruopščiai. Įmonės šiemet planuoja didesnius pardavimus, tačiau neslepia, kad lengva nebus. Mat į Lietuvą žengia grėsmingas konkurentas – populiariausi pasaulyje ledai “Algida”, rašo “Verslo žinios”.

Aktyviau suktis įmones verčia ir didėjanti konkurencija. Mat balandį į Lietuvos rinką įžengė stiprus konkurentas – ledai “Algida”, kuriuos gamina kompanija “Unilever”. Tai pirmaujanti ledų gamintoja pasaulyje, kurios pardavimai kasmet siekia 5 mlrd. eurų.

“Algida” yra populiariausi pasaulyje platinami daugiau kaip 40 šalių. Baltijos šalyse juos platina bendrovė “Sanitex”.

“Tokioje įtemptoje rinkoje junti kiekvieną konkurento judesį, be abejo, konkurencinis spaudimas padidės”, – sakė bendrovės “Ingman ledai ” direktorius Virgilijus Radvilas.

Jo teigimu, “Algida” – grėsmingas varžovas, valdantis apie 17 proc. pasaulinės ledų rinkos.

“Kaip jo atėjimas paveiks Lietuvos rinką, priklausys nuo šio naujoko veiksmų. Jei jis sieks užkariauti rinką bet kokiomis priemones, net nepaisydamas nuostolių, bus nelengva. Todėl mes šiemet ir aktyviname savo veiksmus. Nors Lietuvos rinka mums ir nuostolinga, nenorime leisti varžovams įsitvirtinti”, – sakė “Ingman ledų” vadovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...