2011 Kovo 22

Varžytinės

“Lietuvos” kino teatru investuotojai nesusidomėjo

veidas.lt

Apleistas “Lietuvos” kino teatras pirmosiose varžytinėse, kuriose pradinė pastato kaina buvo 19 mln. litų, pirkėjų nesulaukė.

“Vilniaus diena” rašo, kad kino kultūros simboliu buvusį pastatas, priklausantį bankrutuojančiai bendrovei “Rojaus apartamentai”, per antrąsias varžytines balandžio 26 dieną bus bandoma parduoti už 13 mln. litų.

“Po mėnesio vyks antrosios varžytinės ir galbūt tada tas pastatas bus nupirktas”, – sakė “Rojaus apartamentų” bankroto administratorius Robertas Dumbliauskas.

Kino teatrą su kiemo statiniais bei nuomojamu 40,52 a žemės sklypu pirmą kartą buvo norėta parduoti už 18,838 mln. litų.

Kino teatrą buvo nuspręsta uždaryti 2005 metų rugsėjį. Vilniaus miesto taryba buvo patvirtinusi detalųjį planą, pagal kurį buvo leista jį nugriauti. Tačiau šiam sumanymui pasipriešino “Lietuvos” gerbėjai – jie pradėjo rengti protesto ir meno akcijas, įvairias peticijas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...