2014 Spalio 07

Lietuvos futbolo rinktinė laukia tavo širdies

veidas.lt

Spalio 9-ąją Lietuvos vyrų futbolo rinktinė žais antrąsias iš viso ir pirmąsias savo aikštėje atrankos į 2016 m. Europos futbolo čempionato rungtynes. Mūsų varžovais taps Estijos futbolininkai, pirmajame savo mače 1:0 įveikę Slovėnijos rinktinę. Lietuviai savo ruožtu kvalifikacinį etapą pradėjo išvykoje 2:0 laimėdami prieš San Mariną.

Prieš šias rungtynes Lietuvos futbolo federacija pristatė naują projektą „Atnešk savo širdį“, kuria siekia pakviesti visus sporto gerbėjus atvykti į Vilniaus LFF stadioną ir palaikyti nacionalinę futbolo rinktinę. Pasak LFF atstovų, šiemet yra unikali galimybė Lietuvos rinktinei prasibrauti į stipriausią Europos futbolo turnyrą, tad karšto palaikymo tikimasi ne tik iš futbolo, bet ir iš krepšinio bei kitų sporto šakų aistruolių. Visi rinktinės gerbėjai kviečiami ne tik ateiti į stadioną, bet ir įsigyti specialiai šiam projektui pagamintus geltonus sirgalių marškinėlius, ant kurių puikuojasi širdis ir užrašas „Atidaviau širdį Lietuvos futbolo rinktinei“.

„Susivienykime dėl futbolo. Susiburkime dėl savo šalies. Nes tik būdami vieningi galime pasiekti savo tikslą – patekti į finalinį 2016 m. Europos čempionato etapą“, – kviečiama kampanijos lankstinuke.

Lietuvos rinktinė po šio mačo spalio 12 d. taip pat namie susigrums su jau minėtais slovėnais, metus užbaigs lapkričio 15 d. žaisdama išvykoje su Šveicarija, o kitą pavasarį pirmą kartą savo istorijoje vyks į futbolo tėvynę Angliją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...