2011 Vasario 19

Gamta

Lietuvoje sninga, kai kur pusto

veidas.lt

Lietuvoje šeštadienio pavakarę snyguriuoja arba sninga bei vietomis pažeme pusto vidurio Lietuvoje ir pietinėje Lietuvos pusėje.

Magistralinių ir krašto kelių dangos įvairios: provėžuotos, šlapios, vietomis padengtos prispaustu sniegu. Slidoka. Šie keliai ar jų ruožai bus valomi ir barstomi iki vėlyvo vakaro, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Magistrinio kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda ruože iki Kryžkalnio ir kelyje Vilnius-Panevėžys pirmosios eismo juostos daugiausiai šlapios, o antrosiose yra sniego, provėžų. Šie ruožai valomi ir barstomi.

Be kritulių vakarinėje Lietuvos dalyje ir šiaurinėje Lietuvos pusėje. Čia magistralinių ir krašto kelių dangos sausos, krašto keliuose miškingose vietovėse yra nežymių provėžų. Eismo sąlygos geros.

Rajoninių kelių dangos pietinėje Lietuvos pusėje padengtos sniegu, kitur atvirose vietose švarios ar provėžuotos, miškingose vietovėse padengtos privažinėtu sniegu, apledėjusios, provėžuotos. Jei naktį nesiliaus snigę ir pažeme pustę, eismo sąlygos šiose vietose gali būti sudėtingos.

Šilutės rajone apsemtas kelias į Rusnę, dėl ilgą laiką vyravusios itin žemos oro temperatūros apsemtame ruože susidarė pavojingos ledų sangrūdos. Transporto priemonių kėlimas nutrauktas, atnaujintas bus tik Šilutės rajono ekstremalių situacijų valdymo centrui leidus.

Šiame rajone taip pat apsemti ir yra sunkiai išvažiuojami arba neišvažiuojami 13 rajoninių kelių ruožai, iš viso – 45,45 km. Vandens gylis – nuo 5 iki 100 cm.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami septynių rajoninių kelių ruožai, iš viso 0 46 km. Vandens gylis – nuo 20 iki 130 cm.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...