2011 Rugpjūčio 09

Lietuvoje pirmą kartą renkamas viešų laužaviečių TOP dešimtukas

veidas.lt

Populiariausio kečupo Lietuvoje gamintojas UAB “Suslavičius-Felix” inicijuoja geriausių viešų Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimus, kuriuose kviečiami dalyvauti Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos bei Mažosios Lietuvos gyventojai.

Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimai – tai pavasarį startavusio UAB “Suslavičius-Felix” iniciatyvinio projekto “Lietuvos laužaviečių žemėlapis” kulminacija. Bendrovės “Suslavičius – Felix” generalinis direktorius Darijus Taraila sako, kad nubraižyti laužaviečių žemėlapį sudėtinga nebuvo – Lietuvos gamtos ir iškylų mylėtojai noriai dalijosi saugiomis ir smagiomis viešomis laužavietėmis ir patarimais. Gyventojų aktyvumo tikimasi ir renkant pirmąjį Lietuvos laužaviečių TOP 10.

“Kiekvienas turime asmeninį suvokimą apie geriausią vietą iškylai. Todėl į pagalbą pasitelkėme kompetentingus projekto partnerius – Lietuvos savivaldybių asociaciją, Valstybinių ir regioninių parkų ir rezervatų asociaciją, kurie atrinko laužavietes. Tikimės, kad geriausių Lietuvos laužaviečių rinkimai ne tik prisidės prie legalių laužaviečių populiarumo, bet ir paskatins gyventojus aplankyti gražiausius visiems priklausančius gamtos kampelius” – sako D. Taraila.

Lietuvos Savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė sako, kad Lietuvos savivaldybės iškylautojams turi ką pasiūlyti – www.laužavietės.lt jau subūrė daugiau nei puspenkto šimto viešų nemokamų laužaviečių.

“Tikiu, kad šis projektas padės legalioms viešoms laužavietėms tapti labiau matomoms ir sukurti savotišką iškylų gamtoje kokybės standartą – saugų, draugišką gamtai ir žmogui”, – teigė Lietuvos Savivaldybių asociacijos direktorė.

Lietuvos laužaviečių TOP 10 rinkimų metu gyventojai kviečiami balsuoti už komisijos išskirtas kiekvieno etnografinio regiono lankomiausias, tvarkingiausias, vaizdingiausias ir lengvai pasiekiamas laužavietes. Daugiausiai gyventojų balsų pelniusios Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos bei Mažosios Lietuvos laužavietės pretenduos patekti į pirmą kartą sudaromą Lietuvos laužaviečių TOP 10.

Balsavimas vyksta iškylautojus vienijančiame socialinio tinklo “Facebook” puslapyje – “Lietuvos laužavietės”. Rugpūčio 9 – 12 dienomis vyks balsavimas už geriausias etnografiniam regionui priklausančias laužavietes, rugpjūčio 16 – 17 dienomis iš pateikto sąrašo bus išrinktas Lietuvos geriausių laužaviečių Top 10.

Apie “Suslavičius – Felix”

UAB “Suslavičius – Felix” pirmojo ir populiariausio kečupo Lietuvoje gamintoja. “Suslavičiaus” kečupo gamybos patirtis kaupiama daugiau nei 15 metų. Atsižvelgdama į lietuvių skonį ir jo kaitą įmonė siūlo didžiausią kečupų asortimentą visoje Lietuvoje. Bendrovė priklauso vienai iš didžiausių maisto pramonės grupių Šiaurės ir Rytų Europos šalyse “Orkla Foods AS”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...