2011 Balandžio 01

Apdovanojimai

Lietuvoje nebeliko jokių muzikos apdovanojimų

veidas.lt

Mūsų šalyje nunyko visi kadaise populiarūs buvę ir per televizijas transliuoti muzikos apdovanojimai. Paskutiniai radijo stoties “Radiocentras” muzikos apdovanojimai transliuoti 2008 m. Kitų prestižiniais laikytų apdovanojimų “Bravo” veikla sustabdyta dar anksčiau – 2006 m. O nuo 2009-ųjų neberengiami ir nekomercinės muzikos apdovanojimai “A.lt”.

Nors ir šiandien apdovanojimų reikalingumu neabejoja nei organizatoriai, nei muzikantai, tačiau norint, kad jie vėl įvyktų, esą reikia, kad atsigautų lietuviškos muzikos industrija. “Nėra iš ko rinktis. Šiuo metu įrašų labai mažai, liko tik keletas atlikėjų, kurie į sales surenka pakankamai žiūrovų. Kaip tokius galėčiau išskirti Aistę Smilgevičiūtę su grupe “Skylė”, taip pat SEL. Kiti anksčiau apdovanoti atlikėjai pritilo, jiems neatsirado rimtesnės alternatyvos”, – tvirtina “Radiocentro” reklamos vadovas Egidijus Stanevičius.

Prodiuseris, grupės “Skamp” narys Victoras Diawara sutinka, kad Lietuvos muzikos pasaulis pastaraisiais metais apmirė, tačiau aktyvių žmonių, kurių darbą reikėtų įvertinti, ir dabar yra. “Apdovanojimai reikalingi, jie tampa ir savotiška metų apžvalga, ir siekiamybe muzikantams. Kita vertus, įvairūs apdovanojimai vis mažiau dėmesio sulaukia visame pasaulyje, ir ne tik muzikos, bet ir kino srityje”, – teigia V.Diawara.

Muzikos apdovanojimų organizatoriai kol kas šių iniciatyvų ir renginių atgavinti neketina. Tik nekomercinės muzikos apdovanojimų “A.lt” iniciatorė Jurgita Nagrockytė “Veidui” teigė, kad noro atnaujinti apdovanojimus yra, ir tai bus padaryta galbūt jau 2012-aisiais.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...