2012 Rugsėjo 17

Lietuviai norėtų lojalumo korteles perkelti į išmaniuosius telefonus

veidas.lt


Penkios lojalumo kortelės ir daugiau – taip atrodo daugumos lietuvių piniginės. Poreikis gauti nuolaidų įvairioms prekėms ir paslaugoms priverčia apsikrauti begale nuolaidų kortelių, tačiau, išmaniųjų telefonų turėtojų teigimu, galimybė sužinoti apie visas nuolaidas savo išmaniajame telefone labai palengvintų naudojimąsi lojalumo programomis. Tai atskleidė telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ apklausa, atlikta naudojantis tarptautine mobiliąja programėle išmaniesiems telefonams „Omnitel Trends“.

„Omnitel Trends“ apklausos duomenimis, net 64 proc. išmaniųjų telefonų turėtojų naudojasi penkiomis lojalumo kortelėmis ir daugiau. Taip pat 60 proc. respondentų kortelės universalumą – galimybę su viena kortele gauti nuolaidų skirtingoms prekėms ir paslaugoms – įvardija kaip svarbiausią lojalumo kortelių privalumą, o net 93 proc. apklaustųjų visas nuolaidas norėtų turėti būtent savo išmaniajame telefone.

Laikui bėgant, išmanieji įrenginiai atlieka vis daugiau funkcijų, todėl natūralu, jog klientai nuolat tikisi vis daugiau operacijų atlikti savo išmaniajame telefone. Internetinė bankininkystė, prekyba, naujienos, orų prognozės išmaniajame telefone šiandien tapo natūralu reiškiniu. Ne išimtis ir lojalumo programos, kurios artimiausiu metu taip pat turėtų persikelti į išmaniuosius įrenginius, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

„Omnitel Trends“ respondentų teigimu, lojalumo kortelės labiausiai praverčia perkant maisto produktus – prekybos centruose kortelių teikiamų nuolaidų maisto prekėms ieško net 91 proc. apklaustųjų. Apmokėdami sąskaitas kavinėse ar restoranuose, lojalumo kortelėmis naudojasi 72 proc. respondentų, o pirkdami degalus – 64 proc. respondentų. Drabužius bei avalynę su lojalumo kortelių teikiamomis nuolaidos perka kas antras išmaniųjų telefonų turėtojas, o bilietus į įvairius renginius – daugiau nei trečdalis apklaustųjų.

Beveik pusė „Omnitel Trends“ respondentų, prieš įsigydami planuojamų prekių ar paslaugų, dažniausiai pasitikslina, kur galėtų gauti nuolaidų su turima lojalumo kortele.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...