2011 Kovo 06

Libija

Libijoje per susirėmimus sužeista 11 žmonių

veidas.lt

Per Libijos sukilėlių ir Muamaro Kadhafi (Muamaro Kadafio) šalininkų susirėmimus, kurie sekmadienį vyko Bin Džavado kaime, buvo sužeista mažiausiai 11 žmonių, tarp jų – fotografas prancūzas, pranešė medikai.

“Ginkluoti vyrai slėpėsi savo namuose. Jie juos užpuolė iš pasalų”, – sakė medikas Yusufas Abdul Salamas (Jusufas Abdul Salamas), kuris į ligoninę Ras al Unufe atvežė vyrą su šautine žaizda galvoje.

Fotografas prancūzas, kuriam buvo šauta į koją ir kurio sužeidimas, kaip manoma, nėra labai sunkus, AFP sakė, kad drauge su sukilėlių kovotojais važiavo Bin Džavado link, kai juos užpuolė.

“Mus pasitiko kulkomis. Dvi kulkos pataikė į mano fotoaparatą. Jis sprogo. Aš buvau pikape su revoliucionieriais ir mus pasitiko kulkomis”, – pasakojo jis.

Gydytojas Awadas al Quwaili (Avadas Kuvailis) sakė, kad per tuos susirėmimus taip pat buvo sužeisti devyni libiai. Į galvą sužeistas vyras buvo nuvežtas į ligoninę, tad nedidelėje Ras al Unufo ligoninėje iš viso buvo 11 sužeistųjų.

Bin Džavadas buvo labiausiai į vakarus nutolęs taškas Viduržemio jūros pakrantėje, kur AFP žurnalistai šeštadienį matė sukilėlius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...