2010 Gegužės 11

Seimas

Liberalai kviečia susitaikyti

veidas.lt

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija, priklausanti valdančiajai koalicijai, kviečia šalies parlamente esančias opozicines frakcijas aktyviau diskutuoti valstybei svarbiais klausimais ir, ieškant kompromiso, kartu priiminėti Lietuvai svarbius sprendimus. Tokį kreipimąsi paskatino pastaruoju metu ypač suaktyvėjusi politinė kova viešojoje erdvėje.

Liberalų nuomone, politinis dialogas ir kompromisas yra tai, ko šiuo metu labiausiai reikia sunkmetį patiriančiai valstybei. Politikų siekis kuo labiau patraukti dėmesį skandalingomis žinutėmis tikrai nepadės šaliai pakeisti šiuo metu susidariusios ekonominės situacijos ir gali būti vertintinas tik kaip siekis pritraukti piliečių balsų artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

„Nenuostabu, kad Lietuvoje į rinkimus susirenka vis mažiau piliečių. Pastaruoju metu politikų sprendimus užgožia skandalingi ir aštrūs pasisakymai, kurie vis labiau kelia gyventojų nepasitikėjimą bei priešpriešą bet kokiems politiniams procesams“, – teigia E.Tamašauskas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...