2011 Rugpjūčio 16

LG laimėjo du “EISA” apdovanojimus

veidas.lt

“LG Electronics” (LG) laimėjo du prestižinius “European Image and Sound System Association” (EISA) apdovanojimus.

Namų kino įrenginiai LG “55LW650S Cinema 3D Smart TV” ir “HLX56S 3D Blu-ray Sound Bar” buvo apdovanoti “European 3D Home Theater” nominacijoje, o namų kino sistema “HX966TZ/TZW Smart 3D Blu-ray” įvertinta “European HT 5.1 System” apdovanojimu. Namų kino industrijoje “EISA” apdovanojimai yra vieni labiausiai vertinamų.

“Šie apdovanojimai dar kartą įrodo, kad LG yra viena pirmaujančių namų kino gamintojų Europoje, o jos gaminiai atitinka reikliausių vartotojų lūkesčius. Tokių naujovių kaip “Cinema 3D” sukūrimas mums kainavo daugybę pastangų ir investicijų, tačiau šis industrijos ekspertų pripažinimas su kaupu atperka įdėtas pastangas”, – sakė “LG Home Entertainment Company” prezidentas Havis Kwon.

“LG 55LW650S Cinema 3D Smart TV” komplektuojama patogiais ir lengvais akiniais. Sistemoje išspręsta ankstesnių trimačių televizorių nepakankamo 3D vaizdo gylio problema bei integruotas vaizdo keitimo iš 2D į 3D įrenginys. “LG 55LW650S” taip pat išsiskiria vaizdo mirgėjimą pašalinančia “Flicker-free” technologija, o kokybė patvirtinta TÜV ir “Intertek” sertifikatais. Jie taip pat liudija, kad pašalinta mirgėjimo, atsirandančio tradicinėse 3D sistemose ir galinčio sukelti nedidelių sveikatos sutrikimų, problema.

“55LW650S” sukuriamas 3D vaizdas puikiai matomas ne tik žiūrint tiesiai į televizorių, bet ir iš bet kurio kambario kampo. Be to, “55LW650S” integruotos “Video-on-demand” ir “Smart Share” funkcijos leidžia vos vieno mygtuko paspaudimu dalintis turiniu tarp televizoriaus ir kitų skaitmeninių laikmenų.

Prie “55LW650S” prijungus “HLX56S 3D Blu-ray” grotuvą, sukuriama puiki namų kino sistema. Kompaktiškas ir stilingas 430 vatų galios grotuvas idealiai atkuria garso takelį ir užtikrina galingą ir kokybišką erdvinį garsą. “HLX56S” turi visas išmaniosios televizijos funkcijas ir suteikia prieigą prie LG “Premium” turinio. Sistema gali būti valdoma ne tik nuotolinio valdymo pulteliu, bet ir išmaniaisiais “iPhone” telefonais bei telefonais su “Android” operacine sistema.

“HX966TZ/TZW” namų kino sistema su “3D Blu-ray” grotuvu pasižymi ypatinga 1100 vatų galios garso kokybe, o “DirectTM” ir “LG Smart TV” funkcijos leidžia mėgautis internetinėmis pramogomis bei pasaulinių ir vietinių “Premium” turiniu. Ant sienos kabinama sistema komplektuojama dvejomis HDMI sąsajomis. Į “HX966TZ/TZW” gali būti instaliuotos visos LG vartotojams sukurtos papildomos programėlės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...