2014 Sausio 29

Lauko reklamos stendus „Akropoliai“ atiduos romantikams

veidas.lt


Prisipažinti meilėje taip, kad išgirstų visas miestas – tokią galimybę romantikams artėjant šv.Valentino dienai pasiūlė prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“. Vasario 14-ąja tris lauko reklamos stendus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose prekybos centrus valdanti bendrovė dviems savaitėms užleis gražiausių meilės prisipažinimų autoriams.

„Tam, kad dalyvautum romantiškiausio prisipažinimo meilėje konkurse užtenka užpildyti specialią žaidimo „Didelei meilei – dideli žodžiai“ anketą ir, aišku, sukurti gražiausią ar netikėčiausią prisipažinimą“, – sako bendrovės „Akropolis LT“, valdančios Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“, Nuomos skyriaus vadovė Virginija Semsienė.

Žaidimo anketas jau nuo šiandien galima užpildyti internete, adresu www.akropolis.lt/myliu arba Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ informacijos centruose.

Gražiausi prisipažinimai meilėje, kuriuos išrinks speciali komisija, lauko reklamos stenduose bus eksponuojami vasario 14-28 dienomis. Vilniuje prisipažinimą meilėje bus galima išvysti Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvių sankryžoje, Klaipėdoje – lauko reklamos stende Minijos ir Sausio 15-osios gatvių sankryžoje, Šiauliuose – Tilžės ir Pramonės gatvių sankryžoje.

„Tai vienos judriausių vietų Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, tad praktiškai nėra abejonių, kad prisipažinimą meilėje pamatys ne tik jos subjektas, bet ir visas miestas“, – pastebi V.Semsienė. Pasak jos, nors šv.Valentino diena asocijuojasi su jaunimo švente, konkurse gali dalyvauti kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus. „Meilei nėra amžiaus cenzo, tad kviečiame savo prisipažinimus siųsti visus romantikus“, – sako „Akropolio“ Nuomos skyriaus vadovė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...