2010 Kovo 23

Formulė-1

Laukiame starto!

veidas.lt

Visiems F-1 gerbėjams pirmos naujo sezono lenktynės dažnai būna svarbiausias įvykis. Šiemet jų laukiama ypatingai nekantriai: 12 komandų, nauji ir gerai pažįstami sugrįžę veidai bei pažadai siekti pergalių.

Bahreino GP lenktynėse sportininkai turės įveikti šiek tiek pakeistus ir pailgėjusius 49 ratus: po jų ir paaiškės, ką dera vadinti naujo sezono favoritais.

Jaudinasi lyg vaikas

Michaelis Schumacheris bent jau iki pirmųjų varžybų starto vadinamas didžiausia sezono naujove. “Mercedes” komandos naujokas (keistokai skamba šis epitetas, kai sportininkui 41-eri) prisipažino naujų varžybų laukiąs lyg vaikas Kalėdų. Ar jo lūkesčiams bus lemta išsipildyti, parodys laikas. “Mercedes” ekipa vadinama viena sezono favoričių: milžiniška paties Šumio patirtis, pernai komandos iškovoti titulai, “Mercedes” ambicijos ir finansinės bei techninės galimybės… Bet norinčių laimėti yra ir daugiau.

Amerikiečiai traukiasi

Šių metų čempionate prie starto linijos turėtų būti 24 automobiliai. Pačioje kovo pradžioje paaiškėjo, kad iš varžybų (bent jau šiemet) traukiasi “US F1” komanda. Ekipa, iki paskutinių dienų delsusi ir nepristačiusi savo automobilio, trumpai pranešė, kad nutraukia veiklą. Amerikiečiams pasitraukus, naujų vilčių buvo atsiradę “Stefan” komandai, tačiau FIA nusprendė nepatenkinti šios komandos prašymo.

Prieš pat sezoną vardą pakeitė “Campos” ekipa – lenktynes jis pradės HRT (“Hispania Racing F1 Team”) vardu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...