2012 Lapkričio 06

Lapkritį Kauno klube „Combo“ – audringų vakarėlių ciklas solidžiai publikai

veidas.lt


Kauno muzikinis klubas „Combo“ lapkričio šeštadieniais rengs išskirtinius vakarėlius „Ateik į „Combo“ – gausi Kombo“, skirtus solidžiai publikai, kuri vis dar neabejinga jaunatviškam siautuliui. Tris lapkričio šeštadienius (10, 17 ir 24 dienomis) klubo lankytojų lauks atraktyvi vakarinė programa, kurioje Lietuvos atlikėjų koncertai, skirtingų šokėjų pasirodymai, žaidimai, prizai ir siurprizai.

„Didžioji dalis pas mus vėlyvą savaitgalio vakarą siūlomų pramogų yra orientuota į jaunus žmones. Visgi, mes esame įsitikinę, kad ir vyresnė publika po sunkių savaitės darbų ne mažiau trokšta atsipalaiduoti ir šeštadienio vakarą skirti šėlionėms tarp savo bendraamžių. Norime šį jų norą išpildyti“, – sako vakarėlių vedėjas Evaldas Leskauskas bei priduria, jog vakarėliai orientuoti į mokslus prieš kelis ar net keliolika metų baigusius, šeimas sukūrusius ar vis dar vienišus trisdešimtmečius ir vyresnius žmones.

Ypatingu kiekvieno šeštadienio vakarėlio svečiu taps vis kitas žinomas Lietuvos atlikėjas. Pirmojo vakarėlio metu, lapkričio 10 d., koncertuos praėjusių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atrankoje išgarsėjusi ir antroje vietoje likusi grupė „DAR“. Lapkričio 17 d. „Combo“ scenoje pasirodys legendiniai kauniečiai „16Hz“. Na, o paskutinįjį šeštadienį, lapkričio 24 d., visus klausytojus savo neįtikėtinai stipriu balsu pavergs LNK muzikinio šou „Muzikos akademija 2“ nugalėtoja Eglė Jakštytė.

Be skirtingų atlikėjų koncertų, magų ir iliuzionistų, skirtingų stilių šokėjų pasirodymų, kiekvieno vakarėlio metu „Combo“ lankytojus linksmins aštrialiežuvis vakaro vedėjas Evaldas Leskauskas. Pastarasis jau yra paruošęs ne vieną linksmą pokštą, smagų žaidimą ir, be abejo, vertingus prizus labiausiai jų nusipelniusiems.

„Ypatingą dėmesį kiekvieno vakarėlio metu skirsime jubiliatams, mūsų klube švenčiantiems savo gimtadienį. Jau dabar galiu pažadėti, kad padarysime jiems tikrą, gražią ir linksmą šventę be jokių rūpesčių, nuovargio ir galvos skausmo. Galvą gali skaudėti nebent tik nuo per didelių linksmybių“, – juokauja restorano-klubo „Combo“ direktorius Justas Jankauskas.

Audringo vakarėlio kulminacija taps jaudinanti erotinė programa, kurią dovanoja pažinčių tinklalapis www.pazintysxxx.com. Erotinėje programoje – seksualūs ir aistringi vyro ir moters striptizo šokiai.

Visų vakarėlių pradžia 22 val.

Bilietus į išskirtinius šeštadieninius vakarėlius muzikiniame klube „Combo“ platina „Tiketa“. Bilietų kiekis ribotas. Bilietų kaina nuo 20 litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...