2012 Liepos 16

Laimingiausia – dabartinių vaikų karta

veidas.lt


Lietuvos miestų gyventojai mano, kad dabartiniai vaikai, palyginti su jų tėvų ir senelių kartomis, yra laimingesni. Apie tai liudija „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ atlikta Lietuvos didžiųjų miestų gyventojų apklausa.
Paprašyti pasakyti savo nuomonę, kuri iš šių lietuvių kartų yra (buvo) laimingesnė – dabartinių vaikų, jų tėvų ar senelių, 43 proc. respondentų atsakė, kad iš visų laimingiausi dabartiniai vaikai. Kad laimingesni jų tėvai, nurodė 18,6 proc., kad seneliai – 8,4 proc., o kiek daugiau nei ketvirtadalis apklaustųjų mano, jog visos šios kartos gyvena arba gyveno vienodai laimingai.
Į klausimą, kieno finansinė padėtis buvo geresnė, o gyvenimas – labiau aprūpintas, beveik pusė respondentų atsakė manantys, kad jų kišenės yra pilnesnės, nei buvo jų tėvų. Na, o priešingai manančiųjų – atsakiusių, kad jų tėvai gyveno sotesnį gyvenimą už juos dabar, tarp apklaustų miestiečių buvo 16,6 proc.

Jūsų nuomone, kuri iš šių lietuvių kartų yra / buvo laimingesnė: dabartinių vaikų, jų tėvų ar jų senelių? (proc.)

Dabartinių vaikų karta 43
Visos kartos vienodai laimingos 27,2
Tėvų karta 18,6
Senelių karta 8,4
Nežinau / neturiu nuomonės 2,8

Kaip manote, kieno finansinė padėtis yra / buvo geresnė, o gyvenimas – lengvesnis ir labiau aprūpintas: jūsų ar jūsų tėvų? (proc.)

Manau, kad gyvenu geriau už savo tėvus 49,4
Didelių skirtumų neįžvelgiu 33,4
Manau, kad mano tėvai gyvena / gyveno geriau už mane 16,6
Nežinau / neturiu nuomonės 0,6

Šaltinis: „Veido“ užsakymu rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Prime consulting“ 2012 m. birželio 25–27 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į „Veidą“ būtina.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...