2012 Liepos 18

Laima Vaikulė pristatė naują savo augintinę

veidas.lt


Rugpjūčio 3 d. išskirtinį koncertą „Švyturio arenoje“ Klaipėdoje surengsianti Laima Vaikulė pristatė savo naująjį augintinį – amerikiečių buldogų kalytę. Specialią programą Klaipėdos miesto jubiliejaus proga ruošianti dainininkė neslepia, kad naująją augintinę sau pasidovanojo pati.

„Prieš dieną su profesine švente pasveikinau visus metalurgus, o jau kitą dieną pasveikinau save. Pagaliau tai įvyko! Štai ji, gražuolė. Lėlytė! Taip ją ir pavadinau“, – oficialioje interneto svetainėje džiaugėsi Laima Vaikulė. Amerikiečių buldogų kalytė į atllikėjos namus Rygoje atkeliavo lėktuvu iš Maskvos. Gausiam savo gerbėjų būriui Laima Vaikulė pateikė net kelias Lėlytės nuotraukų ir pažadėjo, kad ateityje nuotraukų bus dar daugiau. Gali būti, kad savo naująją augintinę Laima Vaikulė atsiveš ir į Lietuvą.
Populiari latvių aktorė, dainininkė ir choreografė Laima Vaikulė pasaulinę šlovę pelnė su ypač populiariomis dainomis „Vernisazh“, „Charley“, „Skripach Na Kryshe“ ir kitomis. Gimusi nedideliame Latvijos miestelyje Cesis, jau būdama trejų metų Laima su šeima persikėlė gyventi į sostinę Rygą. Čia jaunoji Laima atrado muzikos ir šokio pasaulį. Būdama 12 metų būsimoji žvaigždė dalyvavo pirmame jaunųjų dainininkų konkurse, kur neliko nepastebėta. Nepaisant noro tapti dainininke, baigusi vidurinę mokyklą Laima pasirinko medicinos studijas ir rimtai planavo tapti chirurge. Rimti mokslai nesutrukdė siekti svajonės – Laima pradėjo dainuoti su grupe, kuri reguliariai koncertavo Rygos naktiniuose klubuose ir restoranuose. Be to, dainininkė reguliariai dalyvavo daugelyje svarbiausių Europos muzikos festivalių ir konkursų. Vienas svarbiausių Laimos Vaikulės laimėjimų buvo triumfas „Bratislavská Lýra 87“ konkurse, kuriame dainininkei atiteko pagrindinis prizas – „Auksinė lyra“.
Devintame dešimtmetyje Laima įstojo į prestižinį Maskvos teatro menų institutą (GITIS), kur tapo diplomuota aktore ir režisiere. Pirmosios didžiulės sėkmės muzikos scenoje Laima Vaikulė sulaukė devinto dešimtmečio viduryje, kai pradėjo bendradarbiauti su vienu žymiausiu Latvijos kompozitorių Raimondsu Paulsu ir Rusijos poetu ir dainų tekstų autoriumi Ilya Rezniku. Laima Vaikulė, kartu su R.Paulsu, yra grandiozinio muzikos festivalio „Jurmala“ įkūrėja ir organizatorė. 1996m. už didžiulį indėlį vystant Latvijos muzikos kultūrą Laima Vaikulė buvo oficialiai apdovanota specialiu „Grand Prix“ apdovanojimu.
Bilietus į vienintelį Laimos Vaikulės koncertą galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.
Vienintelį Laimos Vaikulės šou „Švyturio arenoje“ organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje www.makroconcert.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...