2010 Gegužės 06

Seksualinių mažumų eitynės

L. Donskis lygina Lietuvą su Rusija

veidas.lt

Drausdama seksualinių mažumų eitynes Lietuva priartina save prie Rusijos, pareiškė Europos Parlamento narys Leonidas Donskis.

Europarlamentaro biuras pranešė, kad trečia pagal dydį Europos Parlamento frakcija “Liberalų ir demokratų aljansas už Europą” (ALDE) kreipėsi į prezidentę, Seimą ir Vyriausybę, ragindama leisti renginiui įvykti.

“Tokiu sprendimu Lietuva priartina save prie Rusijos, kur gėjų paradai valdžios institucijų yra draudžiami, o mažumų teisės paminamos, – tai realybe virstantis košmaras”, – pranešime spaudai cituojamas L.Donskis.

Kiti liberalai Europos Parlamente žada eitynių draudimo klausimą iškelti Europos Komisijoje ir Europos Sąjungos Taryboje.

Šį šeštadienį planuotoms eitynėms išduoto leidimo galiojimą trečiadienį sustabdė Vilniaus apygardos administracinis teismas, generaliniam prokurorui pareiškus, jog per renginį galimi neramumai. Šis sprendimas yra apskųstas apeliacine tvarka.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. prie ko prie ko rašo:

    prie ko čia Prezidentė? Teismas sustabdė leidimą, teismas gali ir atšaukt draudimą rengti.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...