2011 Gegužės 23

Kviečia pokalbiui ministrą R. Palaitį

veidas.lt

BFL

Seimo socialdemokratai norėtų išsiaiškinti, kokių prevencinių priemonių ketina imtis vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis ir Policijos departamento vadovai, savaitgalį Lietuvos žmones sukrėtus dar vienai skaudžiai eismo nelaimei sostinėje, kai žuvo ir buvo sužaloti žmonės.

“Vidaus reikalų ministrui, ne kartą žadėjusiam esmines permainas policijoje, panašu, jog nesiseka šių pažadų įgyvendinti”, – sako Seimo LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.

Norėdami įsitikinti, kokių prevencinių veiksmų bus imtasi po pastarosios skaudžios nelaimės, Seimo socialdemokratai kviečia vidaus reikalų ministrą R. Palaitį ir Policijos departamento vadovus į antradienį vyksiantį frakcijos posėdį.

Pasak A. Butkevičiaus, vidaus reikalų sistemai vis dar nepavyksta įveikti ir garbės policininkams nedarančių nuodėmių: girtavimo tarnyboje, kurių pasekmės – neblaivių policininkų sukeltos tragiškos avarijos.

Kaip pastebi socialdemokratų lyderis, dėl tokių incidentų iš vidaus reikalų ministro R. Palaičio jau ne kartą buvo reikalaujama asmeninės atsakomybės, tačiau pareigūnas, pasak A. Butkevičiaus, vis išsisukdavo žadėdamas “radikalias ir efektyvias permainas policijos sistemoje”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. salin palaiti salin palaiti rašo:

  ka jis padare gero, ka nuveike zmoniu labui, zmoniu saugumui gatvese uztikrinti??? Tik rupinasi kaip palangoje maironio gatve remontuoti nes ten jo namas…….. ir beletristikom uzsiimineja, tusciazodziavimu, kai tuo tarpu zmones taikos metu zudomi grupemis viduryje baltos dienos.

 2. valé valé rašo:

  Policija-i gatves!Nesimato ju darbo gatvese, ypac mieste, kur intensyvus eismas. Nera ju ir gyvenamuose kvartaluose, kur nebaudziamai statomos masinos kur tik kas sugalvoja, nepaisydamos jokiu taisykliu: ant zoles , ant saligatvio, viduryje gatves,vaiku zaidimo aikstelese, su nuolat isijunginejanciomis signalizacijomis, kad net langu atsidaryti neimanoma. Ar matete, kad jusu kieme pravaziuotu policijos ekipazas ,ir apdalintu baudomis visus tokius veikejus? Nikada nesu maciusi! O kiek pinigu iplauktu i izda, uztektu ir benzinui!Sakote savininkai prades uzgincyti toki baudu skyrima, taigi ju pazeidima uzfiksuokite fotografuodami iveskite i kompiuteri ir tt Ar tai man jums pasakoti, nurodineti? Tai kam tas ministras? Laukiame VIESOS MINISTRO NUVEIKTO DARBO ATASKAITOS!!!GEDA!!!


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...