2011 Sausio 17

Apklausa

Kuris ministras turi daugiau šansų išlikti

veidas.lt

Šiuo metu interpeliacijos procedūra dėl prasto darbo ar dėl neveiklumo pradėta dviem ministrams – energetikos ministrui Arvydui Sekmokui ir aplinkos ministrui Gediminui Kazlauskui. Jau surinkti parlamentarų parašai, tačiau pats svarstymas dėl ministrų bus pradėtas tik per artimiausią Seimo sesiją.
Mes panorome išsiaiškinti, ką apie šių ministrų darbą mano Lietuvos gyventojai. Taigi iš “Veido” užsakymu tyrimų kompanijos “Prime consulting” atliktos apklausos paaiškėjo, kad apklaustieji ministro G.Kazlausko veiklą vertina prasčiau nei A.Sekmoko. Kone pusės respondentų vertinimu, aplinkos ministras turėtų atsistatydinti, o trečdalis dar norėtų išgirsti G.Kazlausko pasiaiškinimų. Energetikos ministras vertinamas kiek pozityviau, bet tvirtinančiųjų, kad A.Sekmokas turėtų dirbti toliau, taip pat nėra daug – tik 16,4 proc. 41,6 proc. apklaustųjų norėtų išgirsti paties ministro pasiaiškinimų.
Dabar ministrai kaip tik ir rengiasi pateikti savo argumentus Seimui.

Jūsų vertinimu, ar aplinkos ministras G.Kazlauskas, kuriam pradėta interpeliacijos procedūra, tūrėtų atsistatydinti? (proc.)

Taip    47,8
Dar nežinau, nes negirdėjau G.Kazlausko pasiaiškinimų    34,6
Ne    13,4
Neturiu nuomonės    4,2

Jūsų vertinimu, ar energetikos ministras A.Sekmokas, kuriam pradėta interpeliacijos procedūra, tūrėtų atsistatydinti? (proc.)

Dar nežinau, nes negirdėjau A.Sekmoko pasiaiškinimų    41,6
Taip    37
Ne    16,4
Neturiu nuomonės    5

Šaltinis: “Veido” užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2011 m. sausio 3–5 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. sazine sazine rašo:

    kodel man per 60 metu nepavyko patekti i apklaustuju sarasa??? ar ne is lubu skaiciai?


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...