2010 Balandžio 19

IQ. The Economist

Kuriasi naujas žiniasklaidos koncernas

veidas.lt

Nepaisant to, kad krizė žiniasklaidos verslą gerokai supurtė, o dalį leidinių užsmaugė, į lietuviškos kokybiškos spaudos gretas įsiliejo naujas leidinys – lietuviška tarptautinio žurnalo “The Economist” versija.

Nemažą žurnalo “IQ. The Economist” dalį sudaro lietuviški politikos, ekonomikos, kultūros straipsniai, o dalis spausdinamų publikacijų verčiamos iš tarptautinio “The Economist” leidinio. Tiesa, kitaip nei tarptautinis žurnalas, lietuviškasis “IQ. The Economist” yra ne savaitraštis, o mėnraštis.

Žurnalą leidžia žiniasklaidos bendrovė “Intelligent Media”, priklausanti įmonių grupei “Scaent BALTIC”. Beje, pastarosios bendrovės valdybos pirmininkas Jonas Garbaravičius yra ir bendrovės “Inter RAO Lietuva”, kurios kontrolinį akcijų paketą valdo rusų energetikos bendrovė, valdybos narys.

Po šio leidinio pasirodymo internautai pažėrė klausimų, kokiems tikslams ir ar ne rusiškais pinigais kuriamas visas žiniasklaidos koncernas, mat “Intelligent Media” Lietuvoje taip pat leidžia ketvirtinį “The Economist” žurnalą “Intelligent Life”, lietuvišką mados žurnalo “L’Officiel” versiją ir turi daugiau plėtros planų.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Python Python rašo:

  suvele cia veidas :) tiek apie economist tiek apie garbaraviciu

 2. Labai aisku Labai aisku rašo:

  Rusai dave pinigu, o vakarams taps pats, kas Lietuvoje su tuo ekonomistu bus daroma.

  Tiketina bandys itakoti politika.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...