2013 Vasario 14

Kur dingsta meilė?

veidas.lt


Internete pradėtas platinti naujas Donato Vaišnoro filmas „Romioji“, kurio scenarijus sukurtas to paties pavadinimo Fiodoro Dostojevskio apsakymo motyvais.
Filmas bando atsakyti į amžiną klausimą:: “kur dingsta meilė?“ Susitinka du žmonės ir viskas iškart  savaime  tampa paprasta ir lengva, dar daugiau, atrodo, tai tęsis amžinai, nes… Nes taip atrodo! O kaip dar gali atrodyti, kai sutinki Tą, kurio laukei visą gyvenimą! Gyvenimas virsta nesibaigiančia švente, kur net nesėkmės ir sunkumai džiugina – tai juk tik dar viena proga  apsikabinti mylimą žmogų ir pasiguosti vienas kitam…
Ir staiga viskas pasikeičia… ir tu myli, ir tave myli, bet niekas nebesigauna savaime, dingsta lengvumas, viskas tampa sunku ir sudėtinga, tarsi būtum priėjęs riba, kur baigiasi žaidimas… Bet juk  baigėsi tik žaidimas, o ne meilė. Tačiau filmo herojams neužtenka meilės ir jie pradeda išradinėt naujus žaidimus, tik dabar jų žaidimai jau nebetokie nekalti…
Filme vaidina Rita Žliobaitė, Donatas Vaišnoras, Ieva Delininkaitytė, Žilvinas Tratas, Indrė Pivoraitė, Jovita Balčiūnaitė, Austėja Lukaitė. Filmo operatorius Algirdas Vaičaitis, garso operatorius Vytautas Valionis.

Nuoroda į filmą Youtube kanale.
http://www.youtube.com/watch?v=O10Xj4NREgU

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...