2016 Kovo 03

Antipropaganda

Kremliaus propaganda: negerk “Coca-Colos” – fašistu pavirsi

veidas.lt

Rusijos neonaciai / "Scanpix" nuotr

Dar viena sunki Kremliaus propagandos karo savaitė: fantazija slopsta, bet juk reikia kažkuo hipnotizuoti liaudį. Taigi Rusijos propaganda ir vėl verčiasi per galvą ieškodama fašistų Ukrainoje, Vakarų sąmokslų ir t.t.

Pagal ES specialios grupės “East StratCom Task Force” surinktą medžiagą pateikiame “įdomiausių” Kremliaus propagandos žinučių 5-uką:

1. Lvove švęsta miesto diena švęsta su nacių svastika. Net pateikta neva tai įrodanti nuotrauka. Tačiau, paaiškėjo, kad nieko panašaus nebuvo, o nuotrauka – iš istorinio filmo filmavimo aikštelės. PAAIŠKINIMAS: rusų, o ir daugeliui buvusios SSRS tautų, fašizmas (kuris Rusijoje tapatinamas su nacizmu) – yra pats didžiausias blogis. Todėl bet kuris Kremliaus priešas yra įvardijamas fašistu ir nesvarbu, kad daugelis net nesuvokia šio žodžio esmės.

Rusijos televizijos kanalai neparodė reportažų apie auklę, kuri su nupjauta vaiko galva vaikštinėjo po Maskvą – “pasakų šalies” gyventojams nereikia tokių dalykų žinoti.

2. Norvegijoje valdžia puoselėja vaikų seksualinio išnaudojimo tradiciją. “Barnevernet” yra šios sistemos dalis ir atima vaikus pagal užsakymus. Netrukus šią žinutė turėtų pradėti platinti (o gal jau platina ir džiaugiasi: “argi nesakėm?!) ir Lietuvos “acto garintojai” ir “kovotojai su pedofilų klanu”. PAAIŠKINIMAS: žinutės esmė įteigti, kad Vakarai yra blogis, kur klesti viskas, kas blogiausia, o štai Rusija yra vertybių ir gerovės šalis. P.S. Būtent todėl pagrindiniai Rusijos televizijos kanalai neparodė reportažų apie auklę, kuri su nupjauta vaiko galva vaikštinėjo po Maskvą – “pasakų šalies” gyventojams nereikia tokių dalykų žinoti.

Tikslas – sukelti vietos kairiųjų ir kitų “mąstančiųjų” protestus prieš Vakarų gynybinių pajėgumų stiprinimą.

3. NATO grasina Europos saugumui, siekia plėstis prie Rusijos sienų ir t.t. PAAIŠKINIMAS: tai reakcija į NATO planus, didinti saugumą naujose aljanso narėse. Tikslas – sukelti vietos kairiųjų ir kitų “mąstančiųjų” protestus prieš Vakarų gynybinių pajėgumų stiprinimą, kaip tai buvo Šaltojo karo metais, kai prie JAV bazių Europoje nuolat buvo rengiami “taikos balandžių” protestai.

4. Ukraina, pasinaudodama kompiuteriniais įsilaužėliais, siekia suklastoti referendumą Nyderlanduose dėl ES ir Ukrainos asociacijos sutarties. PAAIŠKINIMAS: Kremliaus propaganda toliau pila purvą ant Ukrainos.

5. Pabaigai uogytė: JAV kompanijos užsiima ukrainiečių zombifikacija ir per vandenį paverčia ukrainiečius rusofobais. Šis ginklas taip pat gali būti naudojamas “Coca-Cola” ir “Nestle” gaminiuose. PAAIŠKINIMAS: jei jums reikia paaiškinimo, kad tai yra absoliuti nesąmonė, tuomet eikite “garinti actą” (nors tai tikrai nepadės).

Visą Kremliaus propagandos nesąmonių sąrašą rasite čia

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...