2011 Kovo 23

Verslas

“Kraitenę” įsigijo”Iceco”

veidas.lt

Bankrutavusią žuvų produktų ir ledų gamybos įmonę “Kraitenė” įsigijusi bendrovė “Iceco” (buvusi “CFP LT”) tikisi atsikratyti perdirbėjo vaidmens, plėtoti gamybą ir kurti firminių parduotuvių tinklą.

“Iceco” akcininko ir vadovo Valdemaro Šalausko teigimu, šiuo metu siekiama stabilizuoti bendrovės veiklą, sureguliuoti verslo procesus ir pasirengti tolesnei plėtrai, trečiadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Visas bankrutuojančios įmonės verslas rėmėsi į perdirbimo paslaugos teikimą. Vienas iš pagrindinių mano ir naujai formuojamos komandos uždavinių – peržiūrėti koncepciją, vykdyti visą ciklą. Žinoma, reikalingos sutartys su žuvų žaliavos tiekėjais, dalyvavimas aukcionuose, ilgalaikiai santykiai, kurių nebuvo. Rezultatas pinigine išraiška turėtų būti kur kas patrauklesnis”, – sakė V.Šalauskas.

Anot jo, planuojama ne tik tęsti iki šiol “Kraitenės” vykdytą ledų ir žuvų produktų gamybą bei prekybą, bet ir plėtoti gamybą, firminių parduotuvių tinklą, įžengti ir įsitvirtinti naujose rinkose.

Praėjusiais metais bendrovė eksportavo apie 80 proc. produkcijos. Pagrindinės “Iceco” pardavimų kryptys ir toliau išliks tos pačios – eksportas į Europos Sąjungą ir JAV, Baltijos šalis ir Lietuvos rinka. Įmonėje šiuo metu dirba 450 darbuotojų.

Pernai “Kraitenės” apyvarta siekė 40,6 mln. litų – 26,9 proc. daugiau nei 2009 metais, kai įmonės pardavimai buvo 32 mln. litų.

Neoficialiomis žiniomis, tuometinė “CFP LT” už “Kraitenę” pernai lapkritį sumokėjo beveik 10 mln. litų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...