2011 Birželio 14

Konservatoriai tikisi keturių partijų koalicijos Vilniuje

veidas.lt

BFL

Darbo partijai svarstant apie pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos Vilniaus miesto savivaldybėje, konservatoriai tikisi suburti naują keturių partijų daugumą.

Buvęs miesto meras Raimundas Alekna BNS antradienį sakė, kad naujoje koalicijoje konservatoriai galėtų dirbti kartu su Darbo partija, Lietuvos lenkų rinkimų akcija bei partija “Tvarka ir teisingumas”.

“Mūsų opozicinė koalicija jau užsirekomendavo, kaip gebanti dirbti drauge, ir aš manau, kad prie TS-LKD, Lenkų rinkimų akcijos, “Tvarkos ir teisingumo” frakcijos , Darbo partija (DP) suvaidintų svarbų vaidmenį. Mes tokioje sudėtyje galėtume labai daug ką nuveikti”, – sakė R.Alekna.

“Prisijungus Darbo partijai prie dabartinės opozicinės koalicijos susidarytų galinga ir darbinga nauja koalicinė dauguma”, – kalbėjo konservatorius.

Darbo partija pirmadienį pareiškė stabdanti dalyvavimą Vilniaus miesto valdančiojoje koalicijoje, kurią anksčiau subūrė kartu su dabartinio miesto mero Artūro Zuoko bendražygiais ir socialdemokratais. “Darbiečiai” pareiškė negalintys prisiimti atsakomybės už dabartinės valdžios sprendimus, nes esą patys neturi galios daryti jiems įtakos.

Partijos vadovas Viktoras Uspaskichas antradienį sakė kol kas su kitomis partijomis Vilniaus savivaldybėje dėl galimos naujos koalicijos nekalbąs, nes reikia sulaukti formalaus partijos prezidiumo sprendimo. Jis greičiausiai rinksis penktadienį.

R.Alekna teigė, kad mero postas šioje situacijoje nėra esminis aspektas, tačiau pats galimybę tapti miesto vadovu svarstytų.

“Aš esu kaip sąrašo lyderis įsipareigojęs prieš rinkėjus, kad esant tokioms aplinkybėms, kai mūsų partija turėtų pasiūlytų mero postą, aš manau, kad būtų sąžininga būti nuosekliam. Tokios galimybės aš neatmetu”, – tvirtino konservatorius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...