2011 Birželio 28

Koncertas Vasaros džiazo klube

veidas.lt

BFL

Mieli džiazo mylėtojai ! Jei pasiilgote džiazo, ateikite šį ketvirtadienį, birželio 30d. į naujai restauruotą  “Žemaičių” restorano kiemelį, kur įsikūrė Vasaros džiazo klubas. Ketvirtadienį nuo 20 val. (įėjimas nuo 19 val.) vilniečiams ir sostinės svečiams čia koncertuos  grupė “Shinkarenko jazz 4″.

Shinkarenko jazz 4

Prieš 30 metų džiazo scenoje debiutavęs Leonidas Šinkarenko šiuo metu – vienas svarbiausių šio stiliaus atlikėjų Lietuvoje. Bosinė gitara jo rankose virsta istorijas pasakojančiu instrumentu, perteikiančiu subtiliausias emocijas, gebančiu sukurti ir nerimo, ir džiaugsmo, ir lyrikos kupiną atmosferą. Su daugybe Lietuvos džiazo muzikantų savo sugebėjimus įrodęs muzikantas kiek daugiau nei dešimtmetį džiugina projektais, kuriuose imasi lyderio ir muzikos kūrėjo vaidmens. Jo grojimas skamba dešimtyse įvairių atlikėjų albumų, tačiau retas džiazo mėgėjas supainios L.Šinkarenko ir kitų bosine gitara grojančių muzikantų instrumento skambesį. Grupėje “Shikarenko jazz 4″ Leonidas dalyvauja su trimis žinomais šalies džiazo atlikėjais. Turtinga kūrybine biografija pasižymintis pianistas Dainius Pulauskas, pripažinimą pelnė ir kaip grupių lyderis, ir kaip kompozitorius. Savitas improvizatorius multiinstrumentininkas Vytautas Labutis – viena ryškiausių Lietuvos džiazo asmenybių. Kvarteto ritmą savo rankose tvirtai laiko Linas Būda būgnininkas, džiazo mėgėjams žinomas kaip įvairių šio stiliaus projektų dalyvis, o roko klausytojams kaip grupės Antis narys.

Vieta: Restoranas “Žemaičiai”

Laikas: 2011 06 30, 19 val.

Kaina: 20 lt

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...