2012 Rugsėjo 06

Kitų metų naujienas „BEKO“ pristatė parodoje „IFA 2012“ Berlyne

veidas.lt


Buitinės technikos lyderis Lietuvoje ir vienas iš trijų populiariausių prekės ženklų Europoje „BEKO“ antrus metus iš eilės savo naujausias technologijas ir produktus pristatė tarptautinėje elektronikos parodoje „IFA 2012” Berlyne.

„BEKO“ inžinierių sukurti kitais metais rinkoje pasirodantys įrenginiai, spręsdami kasdienius buities iššūkius, dar labiau tausoja aplinką – naudoja dar mažiau energijos ir vandens, bei užtikrina dar didesnį komfortą namuose – veikia neįtikėtinai tyliai.
Namų elektronikos ir technikos paroda „IFA“, vykstanti Berlyne, yra viena seniausių ir didžiausių pasaulyje. Daugiau nei penkiasdešimties metų istoriją skaičiuojantis „BEKO“ parodoje pristatė inovatyvias ateities technologijas tiems, kurie nenori be reikalo švaistyti gamtos išteklių, laiko ir šeimos biudžeto.
„Rinkdamiesi buitinę techniką, visada ieškome geriausio varianto – kad puikiai skalbtų, džiovintų, virtų, saugotų maisto produktus. Pagalvojame ir apie piniginę, kad nepalengvintume jos per daug, kiek rečiau paskaičiuojame išlaikymo išlaidas – kiek sunaudos elektros energijos, vandens, ir ne tik galvodami apie šeimos biudžetą, bet ir prisimindami, kad vartodami mažiau energijos saugome aplinką. Akivaizdu, kad apie visa tai daugybę kartų yra pagalvoję ir suskaičiavę „BEKO“ inžinieriai, naujausiuose įrenginiuose sugebėję suderinti efektyvumą, ekonomiškumą ir draugiškumą aplinkai“, – sako Eimundas Mačiulis, prekės ženklą „BEKO“ Lietuvoje atstovaujančios UAB „AG Trade“ direktorius.
Šiemet pirmąkart parodoje „BEKO“ pademonstravo ne tik naujausius technologinius sprendimus, bet ir išskirtinio dizaino naujienas – šiuo metu Milane dirbančios ispanų dizainerės ir architektės Patricia‘os Urquiola‘os sukurtą virtuvės liniją „Beko CAST Line“. Tai stilingo ir funkcionalaus dizaino bei aukščiausios kokybės technologijų derinys. Šiuos vardinio dizaino rinkinius sudaro integruojamas gartraukis, kaitlentė ir orkaitė, sukurti ne vieną pramoninio dizaino apdovanojimą pelniusios kūrėjos.  Pagrindinė šios buitinės technikos linijos idėja – šiuolaikiškas, šiltas dizainas, pateikiantis išskirtinius sprendimus, toli gražu neprimenančius standartinių, tačiau kartu lengvas ir praktiškas naudotis.
„Turime čempionus – ir jais didžiuojamės“
„IFA 2012” parodoje „BEKO“ pristatė tyliausią pasaulyje namų techniką – indaplovę (DFN 71048 X), kurios veikiančios skleidžiamas garsas siekia tik 37 decibelus (dB) (A), šaldytuvą (DS 145120 X) – tyliausią savo klasėje, jo veikimo garsumas skaičiuojamas tik 36 dB (A). Naujoji „BEKO“ skalbimo mašina (WMB 81244 LC) su nauja „SilentTech™“ technologija gręžia penkis kartus tyliau nei kiti analogiški modeliai. Netriukšmingas variklis, papildoma izoliacija ir specialios programos šią skalbyklę paverčia viena tyliausių rinkoje, jos maksimalus veikimo garsas siekia tik 65 dB (A).
Energijos tausojimo srityje „BEKO“ taip pat turėjo ką pasiūlyti parodos lankytojams – siaurajai „BEKO“ indaplovei (DSFS 6835 X) priklauso energijos efektyvumo klasės A+++ pasaulio rekordas. „BEKO“ A+++ klasės šaldytuvas-šaldiklis (CN 148240 X), turintis išskirtinę šaldymo sistemą, patogias naudojimo funkcijas ir vartojantis itin mažai energijos, neseniai yra pelnęs įvertinimą „gerai“ Vokietijos vartotojų organizacijos „Stiftung Warentest“ atliekamuose įvertinimo testuose. Tokio paties įvertinimo nusipelnė ir naujoji „BEKO“ džiovyklė (DCU 7340 X), kurią nuo šiol bus galima įsigyti ir šešių skirtingų spalvų.

Išmanūs sprendimai kiekvienai dienai
Parodoje sukurtoje technologijų saloje „BEKO“ pristatė išmaniuosius namų technikos įrenginius, galinčius pasigirti naudingomis ir patraukliomis funkcijomis, jie taip pat yra draugiški aplinkai ir tausoja energiją. Nauja „BEKO“ orkaitė (OIM 25602 X) turi integruotą profesionalią „Cooksense™“ technologiją, kuri leidžia matuoti temperatūrą kepsnio viduje ir pagal tai nustato, ar kepsnys jau yra pusiau žalias, vidutiniškai iškepęs ar gerai iškepęs. Dar daugiau išmaniųjų funkcijų galima pasirinkti „BEKO“ orkaitėje (OIM 25901 X), turinčioje išskirtinę „InnovaChef™“ technologiją, kurioje integruota skaitmeninė receptų ir gaminimo knyga. Ši orkaitė šiemet buvo apdovanota „Virtuvės inovacijų prizu 2012“ už inovatyvumą.
Kad greitai gendančius vaisius ir daržoves būtų galima ilgiau išsaugoti šviežius, „BEKO“ siūlo naudoti oro jonizatorius naujuosiuose „BEKO“ šaldytuvuose ir šaldikliuose (tokiuose kaip GNE 114612 X). Šie jonai stabdo bakterijų dauginimąsi ore, todėl maisto produktai išlieka švieži. Kartu naudojama ir „Blue Light“ technologija leidžia vaisiuose ir daržovėse išsaugoti vitaminą C ir natūralų gaivumą.
„IFA 2012“ parodos lankytojai taip pat galėjo susipažinti su naujausiomis „BEKO“ „Aquafusion™“ ir „Aquawave™“ technologijomis, kurios leidžia pasiekti puikių skalbimo rezultatų ir suteikia maksimalų taupymo potencialą. Pavyzdžiui, jos užtikrina tikslios skalbimo miltelių dozės panaudojimą, nes garantuoja, kad vandens išleidimas bus uždarytas, kol neateis laikas vandens išpylimui ir skalavimui. Dar didesnį efektyvumą ir audinius tausojantį skalbimą užtikrina „BEKO“ sukurta „Aquawave™“ skalbyklių būgnų koncepcija, kuri remiasi gamtos formomis ir biometriniais skaičiavimais.
Naujausia „BEKO“ indaplovė (DIN 5838 FX30) su integruota „EverClean™“ savaime išsivalančių filtrų technologija indus išplauna idealiai švariai, tuo pačiu maksimaliai taupo vandenį ir elektros energiją.

Visapusiška namų higiena su „BabyProtect®“ technologija
Tarp „BEKO“ parodoje pristatytų naujienų – nauja „BabyProtect®“ funkcija, kuria aprūpintos kitų metų linijos džiovyklės, skalbyklės ir indaplovės (pavyzdžiui, DFN 6838 indaplovė ir WMB 81241 L skalbimo mašina). Šios funkcijos teikiamas galimybes ypač įvertins šeimos, auginančios mažus vaikus: intensyvus skalavimas karštu vandeniu po intensyvios plovimo programos paverčia kūdikių ir vaikų buteliukus, žindukus ir indus praktiškai steriliais. Šia „BabyProtect®“ funkcija aprūpinta ir naujausia „BEKO“ džiovyklė (DPU 8390 X), kuri padės palaikyti nepriekaištingą higieną namuose. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms.
„BEKO STEAM“ serija: išleiskime garą
Naujausia „BEKO STEAM“ serija, pristatyta „IFA 2012“ parodoje Berlyne – dar viena „BEKO“ inžinierių technologinė naujovė. Džiovyklės, orkaitės ir net indaplovės tampa nepakeičiamomis dėl inovatyvios garo technologijos: orkaitėje kepsite taip, lyg tai būtų profesionali kepykla, džiovyklės pateiks gaivius skalbinius vos per dvidešimt minučių, jei jose integruota „SteamTherapy™“ technologija, iš indaplovių su „SteamGloss®“ funkcija visada išimsite žėrinčias lėkštes ir taures. Kad indų džiovinimas būtų dar efektyvesnis, paslėptas generatorius naujojoje „BEKO“ indaplovėje (DSN 6845 FX) leidžia karštą garą, kuris išskaido ir efektyviai džiovina po plovimo ant indų likusį vandenį.

Energijos vartojimo efektyvumas „žaliems“ namams
Kurdami namų techniką „BEKO“ inžinieriai siekia darnos ir draugiškumo aplinkai – tokia yra „EcoSmart“ gaminių linija. Parodoje pristatytos naujausios A++ energijos klasės „BEKO“ indaplovės (tokios kaip DSN 71046 FX6), kurios vienam plovimo ciklui sunaudoja tik šešis litrus vandens. Tokia buitinė technika ne tik taupo šeimos biudžetą, bet ir saugo gamtos išteklius bei tausoja aplinką. Naujosios „BEKO“ skalbimo mašinos (tokios kaip WMB 81466) yra 30% ekonomiškesnės nei reikalauja A+++ energijos efektyvumo klasė. Džiovyklės, tarkime 8 kg skalbinių talpinanti naujausia „BEKO“ džiovyklė (DPU 8396 X) taip pat yra nusipelniusi puikių balų už energijos taupymą, nes suvartoja 10% mažiau elektros energijos nei reikalauja A+++ energijos efektyvumo klasė. Šiose naujausios kartos džiovyklėse diegiama patobulinta karščio pūtimo sistema su „Efficient Variable Speed“ technologija, kuri leidžia efektyviausiai naudoti energiją tarp visų savo klasės gaminių pasaulyje.
Paskutinės kartos įmontuojamosios „BEKO“ orkaitės (OIM 25603 X) iki minimumo sumažina šilumos nuostolius dėl išskirtinio dizaino, konstrukcijos ir itin efektyvios bei sumanios izoliacijos. Kai galvojama apie energijos taupymą, ypatingą dėmesį reiktų skirti šaldytuvo efektyvumui. „BEKO“ šaldytuvai (CN 148250 X) siūlo daug išmaniųjų funkcijų ir 10% didesnį energijos vartojimo efektyvumą nei kiti A+++ klasės įrenginiai. Tad toks naujausios kartos šaldytuvas leidžia sutaupyti iki 64% elektros energijos nei suvartotų analogiška A klasės įrenginys.
„BEKO Smart Kitchen“ – išmaniosios kartos pasirinkimas
Ateinanti nauja aplinkosaugos problemomis besidominti ir sąmoninga vartotojų karta ieško gaminių, kurie sugeba suderinti gerus veikimo parametrus, energijos vartojimo efektyvumą ir orientaciją į ateitį. Išmaniosios „BEKO“ virtuvės strategija siekia sujungti visas šias būtinas savybes ir pasiūlyti visapusišką aukštos kokybės namų techniką. Dviduriai šaldytuvai-šaldikliai su liečiamais valdymo ekranais, orkaitės su integruotomis skaitmeninėmis gaminimo funkcijomis „InnovaChef™“ ar „BekoOne®“ technologija indaplovėse kasdienį gyvenimą paverčia išmanesniu ir patrauklesniu vertinantiems technologines naujoves.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...