2010 Spalio 05

nauji modeliai

Kitąmet – daugiau naujų automobilių modelių

veidas.lt

Skirtingi automobilių gamintojai kitais metais rinkai planuoja pristatyti kur kas daugiau naujų modelių, nei pristatė šiemet ar pernai.

Štai “Toyota” gamintojai 2011-aisiais rengiasi pristatyti penkis naujus modelius: “Avalon”, “Camry”, “Camry Hybrid”, “Sequoia” ir “Sienna”. “Mercedes” į gatves išleis dešimt, o bene daugiausiai – net dvylika – naujų modelių savo gerbėjams pasiūlys BMW koncernas. Įdomu tai, kad daugiausia tai turėtų būti keturviečiai dvejų durų modeliai, varomi tiek dujomis, tiek benzinu.

Kiti gamintojai planuoja pasiūlyti mažiau naujų modelių, bet žada gerokai atnaujinti ankstesnius. Štai “Audi” gamintojai į prekybą ketina išleisti patobulintus, tačiau visiems jau gerai žinomus A3, A4, A5, A6 automobilius. O “Jaguar” pristatys naują, gerokai patobulintą ir dar galingesnį XF modelį.

Prekybininkų teigimu, naujausi automobiliai Lietuvą paprastai pasiekia per tris mėnesius nuo pasaulinės premjeros. Ilgiausiai nauji automobiliai į mūsų šalį gali keliauti pusmetį, tačiau tai užtrunka tik tada, kai modelis pasižymi išskirtiniu dizainu ar technika.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...