2017 Sausio 17

Kieno visureigis?

veidas.lt

Jį išsimokėtinai iš Agrokoncerno įsigijo neįvardijamas privatus asmuo, esą parlamentarės giminaitis, kuris ir leidžia jai juo naudotis, todėl jokio interesų konflikto nėra. Remiantis LVŽS pranešimu spaudai, Seimo narė nori VTEK išaiškinimo, ar ji interesų deklaracijoje privalėjo nurodyti sandorį, kurį su juridiniu asmeniu sudarė ne ji, ne jos sutuoktinis, bet giminaitis.

Paaiškėjus, kad Seimo narė Greta Kildišienė vairuoja Agrokoncernui priklausantį visureigį „Range Rover“, ji pati kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK). Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas ir frakcijos Seime seniūnas Ramūnas Karbauskis, kuriam priklauso Agrokoncernas, iš pradžių teigęs, jog neturi teisės teikti tokios informacijos, vėliau vis dėlto patvirtino, kad jo pavaduotoja G.Kildišienė naudojasi įmonės automobiliu.

VTEK pirmininko Romo Valentukevičiaus teigimu, pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą, Seimo narei nereikėjo deklaruoti sandorio, jei savo automobiliu jei leidžia naudotis giminaitis, tačiau to patikrinti negalima.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Žiauru Žiauru rašo:

    dėl geležų krūvos gali suėsti žmogų… Gaila Gretos, nesiseka kažkaip…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...