2011 Liepos 26

Keičiasi vyrų ir moterų skolinimosi bei taupymo įpročiai

veidas.lt

BFL

Vyrai dažniau kreipiasi į banką norėdami pasiskolinti pinigų, o moterys – juos taupyti. Šiuo metu vyrai dažniau nei moterys išsiima kreditinę kortelę, ima vartojimo paskolą ir sudaro lizingo sutartį. Tuo tarpu moterys dažniau nei vyrai banke laiko indėlius. Tai rodo Danske banko klientų paslaugų pasirinkimo duomenys.

Pastaraisiais metais šiek tiek keitėsi vyrų ir moterų paslaugų pasirinkimo įpročiai. Geriausiai tai parodo būsto, vartojimų paskolų, lizingo ir indėlių dėjimo įpročiai lyginant su praėjusiais metais. 2010 m. šios paslaugos buvo vienodai populiaros tarp vyrų ir moterų, o šiuo metu vyrai ima vartojimo paskolas ir sudaro lizingo sutartis dažniau nei moterys, kurios teikia pirmenybę indėliams.

“Šios tendencijos paneigia mitą, kad tik moterys linkusios į išlaidavimą ir skatina vartojimą. Kaip matome, šiuo metu vyrai kiek dažniau nei moterys pirmenybę teikia skolinimuisi ir vartojimui. Tiesa, ir vyrai, ir moterys vienodai naudojasi elektroninės, sms bankininkystės paslaugomis ir draudžia turtą”, – sako Norbertas Žioba, Danske banko Verslo plėtros tarnybos direktorius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...