2010 Birželio 19

Zoologijos sodas

Kauno zoologijos sode – penkios kengūros

veidas.lt

Į Lietuvos zoologijos sodą penktadienį atkeliavo naujieji sodo globotiniai – 5 pilkarusvės kengūros (2 patelės ir 3 patinėliai). Gyvūnus padovanojo Helsinkio zoologijos sodas.

Jau daugiau nei dešimtmetį Lietuvos zoologijos sode šių egzotiškų gyvūnų nebuvo galima išvysti, paskutinės kengūros iš Kauno buvo išvežtos prieš 13 metų, jos perkeltos į Jerevano zoologijos sodą Armėnijoje.

Kauno miesto sav. archyvas

Pasak Lietuvos zoologijos sodo atstovės Rasos Jautakienės, kengūros iš pradžių buvo laikomos uždarose patalpose, kad jos greičiau aklimatizuotųsi prie naujos vietos. Tačiau jau šiandien Zoologijos sodo lankytojai gali aplankyti naujuosiuos sodo gyventojus.

Kengūros yra ta gyvūnų rūšis, kurią žino ir pažįsta visi zoologijos sodo lankytojai. Tai labai specifinis tolimosios Australijos gyvūnijos atstovas, priklausantis sterblinių žinduolių šeimai. Šeimoje suskaičiuojama apie 57 rūšis kengūrų, kurios tarpusavyje skiriasi dydžiu ir gyvenimo būdu. Visos kengūrų rūšys yra augalėdės.

Kauno miesto sav. archyvas
Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...