2011 Vasario 27

Savivaldos rinkimai

Kauno rajone policijai perduoti, kaip įtariama, autobusu balsuoti atvežti papirkti rinkėjai (žiniasklaida)

veidas.lt

Sekmadienį vykstant balsavimui savivaldos rinkimuose, Kauno rajone, Neveronių rinkimų apylinkėje, komisijos nariai sulaikė ir atvykusiems policijos pareigūnams perdavė papirktą vyrą, kuris ketino balsuoti už numatytą kandidatą.

Portalo 15min.lt duomenimis, apie 11 val. į Lapių rinkimų apylinkę autobusu atvežtos kelios dešimtys žmonių, kurie, kaip įtariama, taip pat buvo papirkti.

Duomenų apie pažeidimus Kauno mieste iki vidurdienio nebuvo užfiksuota. Tuo metu rajone – jau du incidentai. Policijai perduotas į Neveronių rinkimų apylinkę atėjęs balsuoti asocialus asmuo, kuris, kaip įtariama, buvo papirktas.

“Komisijos nariai laiku sureagavo, sulaikė jį, iškvietė policiją ir perdavė”, – sakė Kauno rajono rinkimų komisijos pirmininkas Julius Paulikas.

Apie 11 val. policija iškviesta į Lapes, kur užfiksuotas antrasis balsų pirkimo atvejis.

“Į Lapių rinkimų apylinkę autobusu buvo atvežtos kelios dešimtys žmonių, kurie, kaip įtariama, papirkti. Visi jie perduoti policijai”, – sakė J.Paulikas.

Sekmadienį vykstant savivaldos rinkimams ir Marijampolėje renkant Seimo narį, policija bei prokurorai sulaukė daugiau kaip 30 pranešimų apie rinkimų tvarkos pažeidimus.

Policijos departamentas pranešė, kad pirminiais 12 val. duomenimis, gauti 34 pranešimai dėl įvairių rinkimų tvarkos pažeidimų. Pranešta dėl neteisėtos agitacijos, bandymų papirkti rinkėjus ir kt.

Pranešimai gauti iš Vilniaus, Kauno, Širvintų, Marijampolės, Kelmės, Ignalinos, Vievio, Ukmergės, Švenčionių miestų ir rajonų.

Sekmadienį Lietuvoje vyksta rinkimai į savivaldybių tarybas, Marijampolėje renkamas Seimo narys.

Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų varžosi per 16 tūkst. kandidatų, iš viso 60-tyje savivaldybių renkama per 1,5 tūkst. tarybų narių.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...