2012 Rugsėjo 18

Katie Melua pristatė naują vaizdo klipą

veidas.lt

Populiarioji dainininkė Katie Melua pristatė naujausią muzikinį vaizdo klipą. Šį sekmadienį (rugsėjo 16 d.) savo 28 gimtadienį šventus popžvaigždė dainos „Walls Of The World“ klipą filmavo Norvegijoje. Šis kūrinys yra naujausias singlas iš kovo mėn. pradžioje išleisto Katie Melua albumo „Secret Symphony“.

Penktąjį studijinį darbą atlikėja įrašinėjo garsioje „Air Studios“ studijoje Londone. Kaip ir anksčiau, taip ir naujų dainų įrašų metu Katie bendradarbiavo su britų dainų autoriumi ir kompozitoriumi Mike‘u Battu.

„Visada norėjau tai padaryti – dainuoti kitų sukurtas dainas“, – sako Katie Melua. „Kartu su Mike‘u parašėme kelias naujas dainas, tačiau pagrindinė idėja buvo rasti kitų kompozitorių, pavyzdžiui Rono Sexmitho ir kitų, kūrinius. Smagu, kad gerbėjams tai patiko“.

Jau lapkričio 25 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune vienintelį koncertą surengsianti Katie Melua naujausią vaizdo klipą filmavo Norvegijoje, kur grojo Tromso mieste vykusiame muzikos festivalyje „Døgnvill Festival“.

Rugsėjo 1 d. Katie Melua ištekėjo už buvusio sportininko ir ilgamečio draugo Jameso Toselando. Šventinėje ceremonijoje, kuri vyko Londone, svečiavosi Nyderlandų princas Pieteris-Christiaanas Michielas, muzikos prodiuseris Williamas Orbitas ir dainininkės bendražygis kompozitorius Mike‘as Battas.

 

KATIE MELUA dainos „Wall Of The World“ muzikinis vaizdo klipas:

http://www.youtube.com/watch?v=5rXBNqVbC6g

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...