2011 Balandžio 17

Didžioji Britanija

Kate Middleton tėvai vestuvėms ketina išleisti 100 tūkst. svarų

veidas.lt

Kate Middleton (Keit Midlton) tėvai jos ir princo Williamo (Viljamo) vestuvėms, kurios įvyks šio mėnesio pabaigoje, išleis beveik 100 tūkst. svarų, sekmadienį praneša spauda.

Viešbučių numeriai, nuotakos drabužiai, pamergių suknelės, vyriausiosios pamergės suknia ir medaus mėnuo – už visa tai sumokės Carole ir Michaelas Middletonai (Kerol ir Maiklas Midltonai), nenurodydamas savo šaltinių rašo laikraštis “The Sunday Times”.

Nuotakos tėvai esą sumokės už kelis apartamentus viešbutyje “Goring” prestižiniame Londono Belgreivijos rajone, tarp jų – už penkių kambarių (su dviem miegamaisiais) apartamentus Kate ir jos seseriai Pippai (Pipai), kuri bus vyriausioji pamergė.

Carole ir Michaelas, taip pat – jų sūnus ir Kate brolis Jamesas (Džeimsas), taip pat turėtų apsistoti tame viešbutyje, esančiame netoli Bakingamo rūmų. Vien viešbučio sąskaita tikriausiai viršys 20 tūkst. svarų.

Middletonai, kurie iš savo prekių vakarėliams verslo “Party Pieces” yra užsidirbę milijonus, už Kate suknelę, kaip manoma, sumokėjo 30 tūkst. svarų, o už Pippos suknią – 20 tūkst. svarų, teigia laikraštis.

Vestuvių išlaidas su Middletonais dalijasi karališkoji šeima, o vyriausybė apmokės sąskaitas už saugumo užtikrinimą.

Karališkosios jungtuvės įvyks balandžio 29 dieną Londono Vestminsterio abatijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...