2013 Gruodžio 09

Kalėdų karavanas ruošiasi kelionei

veidas.lt


Gruodžio 17 d. Vilniaus Rotušės aikštėje startuos tradicinis „Coca-Cola“ Kalėdų karavanas. Per Lietuvos miestus ir miestelius jis keliaus jau 14-tus metus iš eilės. Kalėdų karavanas yra vienas ilgiausią istoriją turinčių labdaros projektų Lietuvoje, kurio pagrindinis tikslas – kaimo mokykloms padėti kuriant geresnes sąlygas vaikų sportui.

„Artėjant Kalėdoms ir vėl norėtume pakviesti visus prisijungti prie tradicinio labdaros karavano. Suteikdami vaikams geresnes sąlygas sportuoti, skatiname juos rinktis aktyvesnį, sveikesnį gyvenimo būdą“, – prie Kalėdų karavano kviečia prisijungti p. Alma Adamkienė, labdaros ir paramos fondo įkūrėja.
Šiais metais Kalėdų karavanas surinktas dovanėles – sporto inventorių ir priemones – skirs visoms fondo remiamoms mokykloms, kuriose mokosi daugiau nei 20 tūkst. vaikų, o karavano metu surinktas lėšas fondas dovanos Sidabravo vidurinei mokyklai, įsikūrusiai Radviliškio rajone.  Per visus Kalėdų karavano projekto metus Lietuvos žmonės kaimo mokyklas parėmė daugiau nei 200 tūkst. litų. Šių lėšų dėka savo sporto infrastruktūrą atnaujino Ariogalos, Butrimonių, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Šepetos Almos Adamkienės ir Drąsučių pagrindinės bei Alsėdžių vidurinė mokyklos. Tokia tradicija išliks ir šįmet – prie Kalėdų karavano paramos gali prisidėti kiekvienas prekybos centruose įsigijęs dviejų litrų talpos „Coca-Cola“ gėrimo ar į šventės vietą atnešęs dovanojamo sporto inventoriaus.
„Kalėdų karavano surinktomis lėšomis renovuoti 5 sporto aikštynai, įrengtos 3 sporto salės, kuriose patogiai ir saugiai sportuoja daugiau nei 4000 vaikų. Ir ne tik jie, juk mokykla kaime yra svarbi susibūrimo vieta visai bendruomenei – sutvarkytose erdvėse rengiamos miestelių šventės, koncertai, varžybos,“ – sako Gabrielė Šerėnienė „Coca-Cola HBC Lietuva“ Viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė.
Tradiciškai, karavaną dovanomis taip pat gausins LR Prezidentūros, LR Vyriausybės, LR Seimo darbuotojai, ketina prisidėti ir Vilniaus, Kauno, Tauragės, Raseinių, Telšių, Klaipėdos, Kaišiadorių, Jurbarko, Plungės, Gargždų miestų savivaldybių personalas.
Keturioliktojo Kalėdų karavano globėja ir vėl tapo TV laidų vedėja Beata Nicholson, o iš Rotušės aikštės Vilniuje jis bus išlydėtas 2013 m. gruodžio 17 dieną (antradienį). Šiais metais Kalėdų karavanas aplankys devynis miestus. Penkiuose iš jų, miesto pagrindinėse aikštėse, sunkvežimiuose veiks Kalėdų senelio kambarys ir nykštukų dovanėlių dirbtuvės.

Numatomas maršrutas:

Gruodžio 17 d.
12.00 – Vilnius Rotušė, išlydėtuvės
12.50 – Prezidentūra
13.00 – LR Vyriausybė
13.10 – LR Seimas
13.20 – Vilniaus miesto savivaldybė
17.00 – Kauno miesto Rotušės aikštė      Gruodžio 18 d.
13.00 – Kaišiadorių rajono savivaldybės aikštė
16.00 – Raseinių miesto Žemaičio aikštė
Gruodžio 19 d.
14.00 – Jurbarko rajono savivaldybės aikštė
16.00 – Tauragės miesto Pilies aikštė
Gruodžio 20 d.
13.00 – Plungės miesto Senamiesčio aikštė
16.00 – Telšių miesto Turgaus aikštė
Gruodžio 21 d.
13.00 – Gargždų kultūros centro aikštė
16.00 – Klaipėdos miesto Teatro aikštė

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...