2011 Gegužės 25

K.Prunskienė vyko apžiūrėti AE aikštelės

veidas.lt

BFL

Buvusi Lietuvos premjerė, neįtakingos Lietuvos liaudies partijos vadovė Kazimira Prunskienė vyko į Rusijos Karaliaučiaus sritį apžiūrėti planuojamos atominės elektrinės aikštelės, BNS trečiadienį sakė politikė.

“Buvo gubernatoriaus Cukanovo kvietimas, buvo suderinimas tokio atvažiavimo ir su “Rosatom” vadovybe”, – BNS sakė K. Prunskienė.

Pasak politikės, kartu su ja važiavo statybų bendrovės “Vėtrūna” atstovai, buvo surengtas susitikimas su gubernatoriumi Nikolajumi Cukanovu. K. Prunskienės teigimu, statybų aikštelėje vyksta intensyvūs darbai, o Lietuvos statybininkai galėtų prisidėti prie energetikų miestelio statybos.

Oficiali Lietuvos valdžia kritikuoja Rusijos planus Karaliaučiuje greta Lietuvos sienos statyti atominę elektrinę, sakydama, kad nėra laikomasi tinkamų saugumo reikalavimų. Oficialusis Vilnius taip pat sako, kad projektas nėra ekonomiškai pagrįstas.

K. Prunskienės vadovaujamos Lietuvos liaudies partijos programinėse nuostatose skelbiama, kad “būtina liautis demonstruoti priešiškumą svarbioms mūsų ekonominėms partnerėms – Rusijai ir Baltarusijai”. Šios partijos renginiuose dažnai lankosi Rusijos politikai.

Paskutiniai vietos valdžios rinkimai partijai nebuvo sėkmingi – ji iškovojo septynis mandatus, o iš viso šalyje išrinkti 1526 tarybų nariai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...