2014 Liepos 14

K.Noreika: “Mėgstu pasiklausti patarimo prieš priimdamas sprendimą”

veidas.lt


“EVP International” kuria inovatyvius projektus. Jai priklauso tokie darbai, kaip “Paysera.lt” (“Mokėjimai.lt”), elektroninių dokumentų pasirašymo sistema “Eparašas.lt” ar SMS siuntimo internetu sistema “Gsms.lt”.

Inovatyviai įmonei reikalingas naujovėms pritariantis vadovas. Štai draudimo brokerių bendrovės, bendradarbiavusios su “EVP International”, “Investicijų Brokeris” vadovė Dagnė Rūkienė jai vadovaujantį Kostą Noreiką apibūdina kaip patikimą žmogų, su kuriuo ir į žvalgybą eiti nebūtų baisu.
“Kadangi gana daug bendrauju su labai skirtingais ir didelių, ir mažų įmonių vadovais, galiu išskirti Kostą iš jų kaip labai atvirą naujai patirčiai. Jis smalsus, turi platų interesų ratą, naujoviškai žiūri į pasaulį ir nebijo jo keisti. Žavi teigiamas jo mąstymas ir teigiama vidinė energija”, – gerų žodžių negaili D.Rūkienė.
“Kostas Noreika – žmogus, gebantis realizuoti net pačias neįtikėtiniausias idėjas. Jo pastangomis kolegos pradeda tikėti, kad idėja, atrodanti absurdiška ir neįmanoma, yra pati geriausia ir verta ją įgyvendinti”, – charakterizuoja asociacijos “Infobalt” vykdomasis direktorius Edmundas Žvirblis.
Be abejo, pagyros nepelnomos be atkaklaus darbo. Net dabar K.Noreika save vadina daugiausiai besimokančiu darbuotoju įmonėje. Pasak jo, darbo dienos metu sunku išmokti naujų dalykų ar įsigilinti į sudėtingesnę problemą, tad tam skiriami savaitgaliai. “Tada dirbu man mielą darbą, taip pat save edukuoju, daug skaitau”, – paaiškina jis.

Ne tik visą šį tekstą, bet ir visus kitus šios savaitės “Veido” straipsnius galėsite perskaityti išsiuntę žinutę numeriu 1390 ir įrašę “veidas 272014″ bei įvedę gautą kodą.

Žinutės kaina 4 Lt. Plačiau http://www.veidas.lt/veidas-nr-27-2014-m

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...