2014 Liepos 24

Jūros šventėje – nemokamas internetas „TEO Wi-Fi“

veidas.lt

Juros_svente-1

Telekomunikacijų bendrovė TEO kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius drauge švęsti vieną įspūdingiausių renginių Lietuvoje – Jūros šventę. Viso renginio metu, liepos 25 – 27 dienomis, TEO Klaipėdos miestui dovanoja galimybę nemokamai naudotis internetu „TEO Wi-Fi“.

 

Šventės įspūdžiais dalyviai galės akimirksniu pasidalinti prisijungę prie „TEO Wi-Fi“ savo išmaniaisiais įrenginiais. Visoje Klaipėdoje veikia daugiau nei 200 viešųjų interneto „TEO Wi-Fi“ taškų. Belaidis internetas „TEO Wi-Fi“ pasižymi didele duomenų perdavimo sparta ir galimybe neribotai siųsti duomenis, todėl šventės dalyviai galės nevaržomai skelbti ir patys peržiūrėti internete patalpintas fotografijas bei vaizdo įrašus.

 

„Apskaičiuota, kad kas dvi minutes internete atsiranda daugiau fotografijų, nei jų buvo padaryta per visą XIX amžių. Daugiausiai fotografijų patenka į socialinius tinklus – žmonės mėgsta dalintis jiems patinkančiais vaizdais su savo artimaisiais. Neabejojame, kad šių metų Jūros šventėje netrūks įamžinimo vertų akimirkų, tad visiems norintiems suteiksime galimybę jas talpinti internete“, – sako TEO Verslo klientų padalinio Vakarų Lietuvoje vadovas Nerijus Avelis.

 

Belaidis internetas taip pat padės susigaudyti renginių gausoje. Naudodamiesi „TEO Wi-Fi“ ir specialia šventei skirta mobiliąja programėle Jūros šventės dalyviai gaus visą jiems reikalingą informaciją. Renginių planas, žemėlapiai ir viešojo maršruto tvarkaraščiai – prisijungus prie interneto viskas bus prieinama akimirksniu.

 

„Žuvimis-vėtrungėmis papuošta mobilioji programėlė „Jūros šventė“ nurodys trumpiausius kelius iki renginių ir scenų, patogiai pateiks šventės programą. Kiekvienas šventės dalyvis galės susidaryti individualų šventės tvarkaraštį, programėlėje pasižymėdamas jam įdomius renginius. Taip niekas nebus pamiršta ar per skubėjimą praleista. Programėlė nemokama, tad ją į savo išmanųjį telefoną galės įsidiegti kiekvienas norintis“, – pasakoja VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

 

Tarp Jūros šventės objektų, kuriuos būtina aplankyti, galima įtraukti ir Meridiano skvere įsikursiančią TEO lounge zoną. Čia, kaip ir visoje Klaipėdoje, veiks nemokamas belaidis internetas „TEO Wi-Fi“, tad lounge zonoje bus galima patogiai prisėsti ir nedelsiant pasidalinti akimirkomis iš renginių. Visos Jūros šventės metu TEO lounge lankytojų lauks pramogos ir siurprizai.

 

Jūros šventė vyks liepos 25-27 dienomis, su visa renginio programa galima susipažinti interneto svetainėje www.jurossvente.lt.

 

Visoje Lietuvoje taip pat veikia per 3 tūkstančius „TEO Wi-Fi“ taškų, iš jų apie 200 – Klaipėdoje. Iki 2014 metų kovo mėnesio „TEO Wi-Fi“ paslauga naudojosi apie 90 tūkstančių klientų. Klientus TEO kviečia siūlyti įrengti naujus interneto „TEO Wi-Fi“ prieigos taškus, pasiūlymą galima pateikti tam skirtoje interneto svetainėje ar TEO „Facebook“ paskyroje „Namai su TEO“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...