2011 Birželio 14

Jordanijos karaliaus automobilių koloną apmėtė akmenimis

veidas.lt

AP

Saugumo šaltinių duomenimis, Jordanijos karaliui lankantis šalies pietuose buvo užpulta jo automobilių kolona. Grupė jaunų vyrų akmenimis ir tuščias buteliais apmėtė monarcho Abdulos II (Abdullah) vilkstinės automobilius, kai šie įvažiavo į Tafilos miestą, sakė Jordanijos saugumo pajėgų atstovas, kurį cituoja agentūra AFP.

Karališkieji rūmai patvirtino, kad žmonės per incidentą nenukentėjo. Vėliau vyriausybė paneigė, kad buvo užpulta karaliaus vilkstinė.

Jordanijoje, kaip ir daugelyje kitų arabų šalių, nuo sausio vidurio vyksta antivyriausybiniai protestai. Karalius Abdula II sekmadienį pirmojoje savo kalboje per televiziją nuo protestų pradžios žadėjo gyventojams reformas. Ateityje vyriausybę rinktų parlamentas, o ne skirtų karalius, kaip dabar.

Kartu karalius, turėdamas omenyje protestus, kritikavo “gatvės diktatą ir proto balso nebuvimą”. Gegužės pabaigoje Tafiloje vyko protestai, kuriuose buvo reikalaujama nuversti vyriausybę ir ryžtingai kovoti su korupcija.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...