2010 Gegužės 28

Studijos

Jau 5000 abiturientai užsiregistravo bendrojo priėmimo sistemoje

veidas.lt

Per tris dienas nuo registracijos pradžios Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) sistemoje užsiregistravo 4 976 abiturientai. Iš jų 1 869 pradėjo pildyti savo pageidavimus į aukštųjų mokyklų programas. Iš viso jie jau pareiškė 9 940 pageidavimų.

Keturiasdešimt devyni asmenys, vidurinį išsilavinimą įgiję 2009 metais ar anksčiau, į vieną iš 12-os priėmimo punktų pristatė savo brandos atestatus. Šių metų laidos abiturientams pakanka tik užsiregistruoti internetu (adresu www.lamabpo.lt) – pasibaigus brandos egzaminams atestatų duomenys priėmimo sistemą pasieks tiesiai iš valstybinės duomenų bazės.

Mokyklas baigę anksčiau atestatus turi pristatyti į vieną iš bendrojo priėmimo punktų. Šiemet veikia dvylika duomenų tvarkymo punktų aštuoniuose šalies miestuose. Prašymai priimami nuo gegužės 25 dienos iki liepos 19 d. Bendrajame priėmime šiemet dalyvauja 44 valstybinės ir privačios aukštosios mokyklos: 21 universitetas ir 23 kolegijos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...