2011 Birželio 03

Japonijos premjeras neskuba atsistatydinti

veidas.lt

AP

Penktadienį Japonijos valdančioji partija vėl pradeda diskusijas, nes ministras pirmininkas Naotas Kanas (Naoto Kan) pareiškė norįs išsaugoti postą iki kitų metų. Tai supykdė jo varžovus, nebalsavusius už nepasitikėjimą vyriausybe vien todėl, kad N. Kanas pažadėjo atsistatydinti.

N. Kanas ketvirtadienį išsaugojo vyriausybę nuo nepasitikėjimo, kai paskutinę minutę pasisiūlė atsistatydinti ir įtikino varžovus nebalsuoti už nepasitikėjimą vyriausybe. Šis manevras padėjo N. Kanui laimėti laiko sudaryti naujam biudžetui, kuris reikalingas kovo 11-osios žemės drebėjimo ir cunamio padariniams likviduoti.

Nesutarimai parlamente prasidėjo po to kai N. Kanas pareiškė, kad norėtų išsaugoti postą, kol Fukušimos elektrinės reaktoriai bus visiškai ataušinti ir stabilizuoti. Tai užtruks iki sausio mėnesio ar net ilgiau. Teigiama, kad prieš balsavimą premjeras žadėjo atsistatydinti, kai sudarys naują biudžetą, tai yra, maždaug po mėnesio.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...