2011 Sausio 22

Savivaldos rinkimai

J.Didžiulis atsisako planų dalyvauti rinkimuose, ragindamas žmones nebalsuoti vien už žinomus veidus

veidas.lt

Žinomas muzikantas Jurgis Didžiulis šeštadienį pranešė nedalyvausiantis vietos valdžios rinkimuose, ir paragino žmones nebalsuoti vien už garsius veidus, tačiau pasidomėti kandidatų kompetencija.

“Norėčiau pasitraukti ir pasakyti žmonėms – nebalsuokite už tokius kaip mes, kurie atrodo lyg ir geri žmonės, žinomi veidai. Kad esame geri žmonės, nereiškia, kad esame įgalūs padaryti tai, ko reikia Vilniui”, – BNS šeštadienį sakė J.Didžiulis.

“Ir be manęs eina žinomų veidų remti partijų. O realiai valdys tos pačios partijos, tie patys žmonės, tik jie surinks balsus per tuos veidus. Tai politinė afera ir noriu į tai atkreipti dėmesį. Nenoriu, kad tie žmonės surinktų balsus tik dėl to, kad aš stoviu, mojuoju rankytėmis – raginu žmones pasidomėti”, – sakė dainininkas.

Pernai su grupe “InCulto” Lietuvai Eurovizijoje atstovavęs J.Didžiulis ketino į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą kandidatuoti su nepartiniu judėjimu “Vilnius – mūsų reikalas”. Ši koalicija šeštadienį paskelbė kandidatų sąrašą. Jame pirmą vietą užima teisininkas Valdemaras Stančikas, antrąją – dabartinė tarybos narė Jūratė Žeimienė, trečias – žurnalistas Jacekas Komaras, o ketvirtoji pozicija atiteko verslininkui, prodiuseriui Martynui Tylai.

V.Stančikas teigia, kad ši nepartinių kandidatų koalicija sieks reformų Vilniaus šilumos ūkyje ir didelį dėmesį skirs kovai su korupcija.

J.Didžiulis sakė remiantis nepartinius judėjimus, ir pasipiktinęs esama situacija ketino padėti, tačiau vėliau nusprendė, kad pasitraukdamas galės aiškiau parodyti, jog “viešieji veikėjai nėra būtinai tinkamiausi žmonės” dirbti savivaldybės taryboje.

“Reikia ne tik gero žmogaus, bet ir kompetentingo, galinčio padaryti darbą. Manau, kad žiauriai svarbi ne tik kvalifikacija, bet ir patirtis. Besitraukdamas iš rinkimų gal atkreipsiu daugiau dėmesio į tą problemą”, – BNS sakė J.Didžiulis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...