2010 Birželio 23

Teismas

J.Borisovui neleista gyventi Lietuvoje

veidas.lt

Rusijos piliečiui, prieštaringos reputacijos verslininkui Jurijui Borisovui leidimas nuolat gyventi Lietuvoje 2004 metais buvo neišduotas pagrįstai, paskelbė Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT).

Anot teismo, Migracijos departamentas J.Borisovui leidimo nuolat gyventi Lietuvoje 2004 metais neišdavė pagrįstai.

LVAT teigimu, byloje pakanka duomenų daryti išvadą, kad J.Borisovas rengė planus, kuriais siekta destabilizuoti Lietuvos politinę padėtį, daryti įtaką politiniams procesams Lietuvoje.

J.Borisovas tuo metu reikalavo, kad išrinktas Lietuvos prezidentas vykdytų įsipareigojimus J.Borisovui, tuo tikslu naudodamas šantažą bei grasinimus paviešinti prezidentą kompromituojančią informaciją, rengė ir įgyvendino Lietuvos valstybės vadovo patarėjos kompromitavimo bei jos įtakos prezidentui eliminavimo planus.

Teisėjų kolegija pabrėžė, kad šią išvadą ji daro remdamasi viešais įrodymais. Įslaptinta ir apeliacinės instancijos teismo teisėjų kolegijai pateikta susipažinti medžiaga, minėtus duomenis tik papildo, tačiau lemiamos ir savarankiškos reikšmės šioje byloje neturi.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. linas linas rašo:

  gal teismas galetu paviesinti tuos kompromituojancius dokumentus

 2. Zikaras Zikaras rašo:

  Nejau Borisovas nuleis rankas ir nesikreips į tarptautinį teismą? Jei ne jis – tai kas sutramdys Lietuvos chanukus, piktnaudžiaujančius savo galiomis.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...