2012 Spalio 05

Įžanga į muzikos festivalį „Kaunas Jazz ruduo“ – restorane-klube „Combo“

veidas.lt


Kauno muzikinis restoranas-klubas „Combo“ spalio mėnesį skelbia džiazuojančiu ir lankytojams žada ypatingą programą, kurioje ne tik gyvai skambantys džiazo garsai, bet ir speciali paroda bei išskirtiniai patiekalai.
„Specialiai šiam mėnesiui paruošta programa – tai savotiška įžanga į jau spalio pabaigoje vyksiantį džiazo muzikos festivalį „Kaunas Jazz ruduo“. Nors oras dar nėra labai šaltas, o dienos itin niūrios, spalis visgi priskiriamas prie vienų iš niūriausių metų mėnesių, todėl norime spalvingais džiazo muzikos garsais šį mėnesį praskaidrinti ir taip palengvinti muzikos festivalio „Kaunas Jazz ruduo“ laukimą“, – sako restorano-klubo „Combo“ vadovas Justas Jankauskas.
Kiekvieną spalio mėnesio ketvirtadienį per pietus, nuo 11.30 val. iki 13.30 val., restorane-klube „Combo“ gyvos muzikos skambesį dovanos lietuviams neblogai pažįstamas saksofonininkas Sergej Vichrov – Seržas.
Restorano-klubo lankytojai visą spalio mėnesį taip pat bus kviečiami apžiūrėti specialiai įrengtą fotografijų galeriją „Džiazuojančios akimirkos“, kurioje per 20 iš įvairių autorių surinktų geriausių fotografijų, darytų praėjusio „Kaunas Jazz“ festivalio metu.
„Tikime, kad šioje fotografijų parodoje publikuojamos užfiksuotos praėjusio „Kaunas Jazz“ festivalio akimirkos jame buvusiems primins nuostabias kartu su geriausiais džiazmenais praleistas akimirkas ir gražins džiazo garsų sukeltas malonias emocijas, o dar nebuvusius bent iš dalies supažindins su „Kaunas Jazz“ ir pakvies apsilankyti festivalio koncerte“, – teigia J. Jankauskas.
Be to, restorano-klubo lankytojams bus siūloma paragauti pagal išskirtinius receptus būtent spalio mėnesiui „Combo“ šefų paruoštus desertus.
Spalio, kaip džiazo mėnesio, kulminacija restorane-klube „Combo“ taps spalio 20 d. čia vyksiantis džiazo festivalio „Kaunas Jazz ruduo“ koncertas, kuriame pasirodys suomių grupė „The Northern Governors“.
„Kaunas Jazz ruduo“ festivalis prasideda spalio 20 d. istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, kur gros Lietuvos muzikantai – gerai žinomas šalies saksofonininkas Danielius Praspaliauskis ir vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Leonardas Bėkša. Įsimintiną džiazo savaitgalį vainikuos spalio 21 d. Kauno filharmonijoje vyksiantis „Kaunas Jazz 2012“ dokumentinio filmo „22“ pristatymas (filmo autorius Rytis Zemkauskas) ir pasaulinio lygio perkusijos virtuozo „Trilok Gurtu Band“ koncertas.
Bilietus į džiazo festivalio „Kaunas Jazz ruduo“ koncertus platina „Tiketa“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...