2016 Rugpjūčio 25

KATASTROFOS

Italijos tragedija tęsiasi

veidas.lt

Scanpix nuotr.

 

Stiprus žemės drebėjimas,  vakar supurtęs centrinę Italijos dalį, nusinešė jau daugiau kaip 120 žmonių gyvybes.  Daugybė žmonių gali būti palaidoti po griuvėsiais – iki šiol maždaug 160 žmonių laikomi dingusiais be žinios.

„Yra tiek daug žuvusių, kad negaliu net pasakyti maždaug kiek yra aukų. Yra dešimtys aukų, daugelis po griuvėsiais. Mes įrengėme vietą kūnams”, – iš karto po 6,5 balo žemės drebėjimo kalbėjo Amatričės miestelio, esančio apie 150 km nuo sostinės Romos, meras Sergio Pirozzi.

Smūgių židinys buvo netoli žemės paviršiaus, o epicentras – už 10 km į pietryčius nuo Norčos miesto Perudžos provincijoje. Drebėjimas įvyko apie 3 val. 30 min. vietos (4 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų apie lietuvius, kurie būtų nukentėję per žemės drebėjimą Italijoje. Ministerija nurodo, kad informacijos apie Lietuvos piliečius, galėjusius būti nelaimės vietoje, galima teirautis Užsienio reikalų ministerijoje telefonu +370 5 236 2444.

 

Scanpix nuotr.
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...