2011 Rugsėjo 24

IT parodos Lietuvoje nepopuliarios

veidas.lt


Ankstesniais metais Lietuvoje rengtos informacinių technologijų parodos “Infobalt” ilgainiui nunyko. Neorganizuotos jos pernai, nebus jų ir šiemet.
Priminsime, kad nuo 1994-ųjų rengiamame renginyje būdavo demonstruojamos didžiausios IT produktų naujienos ir geriausiais laikais paroda pritraukdavo iki 60 tūkst. lankytojų. Tačiau 2006 m. paroda pakeitė savo profilį į labiau informacinių technologijų specialistams skirtą renginį ir nuo tada lankytojų ėmė nuosekliai mažėti. Asociacijos “Infobalt” vykdomasis direktorius Edmundas Žvirblis kaip pagrindinę parodos uždarymo priežastį nurodė smarkų lankomumo sumažėjimą, dėl šios priežasties tokios parodos rengti esą tiesiog neapsimoka. Čia derėtų priminti, kad jau kelinti metai nebevyksta ir kita, daug lankytojų sulaukdavusi paroda “Info Kaunas”.
Pašnekovas paaiškino, kad potencialūs IT parodų lankytojai apie naujoves daug operatyviau sužino internete. “O asociacija ir toliau tęsia aktyvią veiklą. Rengiame IT tematikos konferencijas, organizuojame Lietuvos informacinių technologijų gamintojų išvykas į užsienio parodas. Pavyzdžiui, praėjusią  savaitę 12–15 verslininkų grupė kartu su mumis aplankė parodą Turkmėnijoje “Turkmentel”, o lapkritį važiuos į Azerbaidžane vyksiančią “Bakutel”, – informavo E.Žvirblis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...