2013 Lapkričio 06

Išmaniesiems „Windows Phone“ telefonams – SEB banko programėlė

veidas.lt


Nuo šiandien išmaniųjų telefonų su „Windows Phone“ operacine sistema turėtojai gali parsisiųsti SEB banko paslaugų internete programėlę. Ji padės SEB banko klientams paprasčiau naudotis internetinės bankininkystės paslaugomis ir prisijungti prie išmaniesiems telefonams pritaikytos SEB banko paslaugų internetu svetainės. Tokia pati programėlė nuo šiandien prieinama ir SEB banko klientams Latvijoje ir Estijoje.

„SEB bankas yra pirmoji finansinė institucija Baltijos šalyse, kuri klientams, turintiems išmaniuosius „Windows Phone“ telefonus, suteikia galimybę patogiau atlikti kasdienes finansines operacijas, – sako Tautvydas Dagys, „Microsoft Lietuva“ technologijų ekspertas. – Noriu pastebėti, kad išmaniųjų „Windows Phone“ telefonų Lietuvoje jau parduodama tris kartus daugiau nei su iOS operacine sistema“.

SEB banko programėlė padės paprasčiau ir greičiau pervesti pinigus į savo ar kitų asmenų sąskaitas, sužinoti sąskaitos, debeto ir kredito kortelės likučius. Verslo klientai taip pat galės patvirtinti paruoštus mokėjimo nurodymus, patogiai prisijungti ir prie įmonės sąskaitų, ir prie asmeninių. Naudojantis programėlėje esančiu žemėlapiu galima patogiai surasti SEB skyrių ir bankomatą.

„2011-ųjų vasarą  pristatėme pirmąją išmaniųjų telefonų turėtojams skirtą specialią SEB banko paslaugų internetu programėlę. Nuo to laiko jos vartotojų skaičius nuolat didėjo. Vis daugiau žmonių Lietuvoje naudojasi išmaniaisiais mobiliaisiais telefonais atlikdami kasdienes finansines operacijas. Kaip rodo SEB statistika, mobiliuoju telefonu prie banko internete jungiasi kas šeštas Estijos, kas dvidešimtas Lietuvos ir kas penkioliktas Latvijos gyventojas. Vidutiniškai apie 20 tūkst. vartotojų kas mėnesį jungiasi prie mobiliosios banko paslaugų internetu svetainės, o tai rodo, kad mobiliosios paslaugos internetu dar daugiau populiarės“,  – sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Gyventojai ir įmonės, norintys naudotis banko paslaugomis mobiliajame telefone, turi sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį bet kuriame SEB klientų aptarnavimo skyriuje. SEB banko paslaugų internete programėlė yra nemokama, ją iš „Windows Store“ gali parsisiųsti „WindowPhone 8” ir “Windows Phone 7.5” vartotojai.

Programėlę galima rasti čia http://www.windowsphone.com/s?appid=8c1cadf5-4a7a-496d-aebd-b8bfa87bb9fd

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...